Pirmas Puslapis

 Įžanginė Informacija
 Ego
 Kursai
 Ištraukos Iš Raštų
 Paskaitos
 Alchemija
 Meilės Erdvė
 Kiti Straipsniai
 Knygos
 Mantros
 Audio Paskaitos
 Gnostiškas Menas
 Naujienos
 Nuorodos
 Forumas


Kontracepcijos Metodai

 

„Aš naudoju kontraceptikus dešimt metų ir tai man yra tikra nelaimė: man skauda kojas, turiu cirkuliacijos ir nervinės sistemos problemų, pastovūs galvos skausmai yra panašūs i tuos simptomus, kurie būna nėštumo metu.

Atsižvelgiant į savo šeimyninį gyvenimą ir seksualinius santykius, man yra labai skausminga taip sakyti, bet norėčiau, kad naktis niekada neateitų; norėčiau, kad visada būtų diena. Yra didžiulė auka, kai mano vyras „ieško“ manęs kaip žmonos. Aš nepernešu to, aš jaučiu šleikštulį; aš visai neturiu aistros. Jaučiu lyg aš būčiau medžio gabalas, visiškas šaltis. Maldauju jūsų pagalbos! Negaliu taip daugiau ir dėl to aš prarasiu savo šeimą, mes arti skyrybų slenksčio.“

- Klara (Kolumbija)


„Kai aš buvau 19, pradėjau vartoti kontraceptines tabletes, kurias rekomendavo ginekologas. Pasak jo, naudojant jas nebus jokių pasekmių. Kai man sukako 25, ant veido pradėjo atsirasti tamsios dėmės, galvojau tai dėl tablečių, todėl pradėjau naudoti injekcijas. Bet man pasidarė dar blogiau, išsiplėtė venos. Po 2 metų kontraceptinių injekcijų aš pastojau 2 kartus.

Kai pastojau pirmą kartą, buvo dvynukai, bet daktarai pasakė, kad jei vėl pastosiu, tikriausiai, bus trynukai. Dėl to, kai pastojau 2 kartą, nusprendžiau darytis abortą. Vos nenumiriau, jau buvau 4 mėnesius nėščia, mano vaikas mirė gimdoje. Praėjus mėnesiui po aborto, mano vyro reikalavimu, aš persirišau kiaušintakius, tada man buvo 30 metu.

Galvojau, kad tai išspręs visas problemas, bet kančios tik prasidėjo. Aš visiškai praradau norą mylėtis, visą laiką atsisakinėdavau, kad nereikėtų mylėtis su vyru. Sakiau, kad esu pavargusi, kad skauda galvą ir pan. Tai trukdė jam ir jis pradėjo ieškoti kitų moterų, mes buvome arti skyrybų. Aš priaugdavau vis daugiau svorio, pradėjau vis dažniau sirgti: daktarai pasakė, kad man reikia pašalinti kiaušides ir gimdą. Dabar man yra 50 metų ir aš nieko negaliu padaryti.

Esu dar viena kontraceptikų ir perrišimo auka. Jei būčiau žinojus - niekada nebūčiau taip padarius. Moterys, kurios skaitot šiuos žodžius: „Melskitės Dievui, kad jums padėtų, prieš pradedant nešti šį sunkų kryžių!!!“

- Ester (Venesuela)


„Kažkada gėriau kontraceptines tabletes, bet dabar ne, ir nežinau ar dar kas nors gyvenime mane priverstu jas gert... Manau jei vyrai žinotų, kokį poveikį jos turi moteriai, nei vienas neleistų jų gert savo mylimai moteriai...

Viena pažįstama, kuri jas gėrė, dabar nebegali vaikų turėt, kita draugė irgi beveik nevaisinga tapo, dabar po gydytojus jau pusmetį vaikšto ir gydosi. O dar jie sukelia vėžį, negimdyvinius nėštumus ir kitas bėdas... Keletą kartų yra tekę ligoninėj gulėt su moteriškom bėdom, tai mačiau daug moterų, kurios dabar gydosi problemas susijusias su KT. Baisu. Normalūs gydytojai, kurie nėra papirkti vaistų kompanijų, galėtų papasakot daug plačiau apie tai.

Bet labiausiai mane jaudina blogas poveikis mūsų būsimiems vaikams... Jau dabar daktarai kalba apie tai, kaip tai veiks vaikus ir kad jie taip pat gali tapt nevaisingais ir turėti didelį polinkį į vėžį. Vien jau tai man yra didelė priežastis jų nevartot.“

- iš supermama.lt forumo (Lietuva)

  Daugiau atsiliepimų...              

 

Kontraceptinės tabletės, injekcijos ir implantai
image

Kontraceptikų tikslas yra sukelti klaidingą nėštumo statusą. Dėl šio klaidingo statuso hipofizinėje liaukoje, endokrininė liauka funkcionuoja taip, tarsi moteris būtų nėščia ir taip pat sukuria disbalansą kitose liaukose, tokiose kaip skydliaukės, kasos, kankorėžinėje, antinkstinėje, seksualinėje liaukose.

Klaidingas nėštumas priverčia kiaušides nefunkcionuoti, t. y. moters kiaušidėse nevyksta ovuliacija ir dėl šio kiaušidžių bloko, yra generuojamas progresuojantis seksualinio apetito praradimas, kuris daugelį kartų baigias vyro atstūmimu. Pradžioje yra jaučiami nėštumo simptomai, tokie kaip pykinimas, krūtų, galvos skausmas ir t. t. Visa tai atsitinka dėl netikro nėštumo statuso, bet tada moteris pripranta prie to.

Šie aukšti sintetinių estrogenų hormonų lygiai generuoja nereguliarų ląstelių augimą ir tai sukelia krūtų bei gimdos vėžį.

Moteriškame embrione, moters gimdoje užmegztoje naujoje gyvybėje, yra apie vieną milijoną folikulų kiekvienoje kiaušidėje (nauji folikulai po gimimo nebekuriami). Po gimimo, kiekvienoje kiaušidėje būna nuo 250.000 iki 500.000 tūkstančių folikulų. Lytinės brandos metu, kiekvienoje kiaušidėje jų būna nuo 100.000 iki 200.000 tūkstančių ir sukakus 40 metų, bebūna apie 8.000.

Apie 400 folikulų subręsta per vaisingą moters gyvenimą, o likusios - degeneruoja. Kai kontraceptinės injekcijos, implantai atrofuoja kiaušides, didesnis kiekis folikulų - sunyksta, ir tai sumažina gyvenimo trukmę bei seksualinį apetitą. Mes netgi žinome atvejų, kai jaunos moterys tapo nevaisingomis visam gyvenimui, kai joms buvo atliktos injekcijos.

Moterims kiaušidžių vystymasis visiškai pasibaigia 18 metų. Jei kontraceptikai yra naudojami prieš šį amžių, pasekmes gali būti nevaisingumas, seksualinis šaltumas. Iš tikrųjų daugelis vidurinių mokyklų mokinių naudoja kontraceptikus, turi seksualinių santykių su savo draugais; jų tėvai nieko nežino apie tai ir taip vystosi seksualinis išsekimas.

 
Aborto tabletės RU-486

Daktaras Jerome Lejeune, modernios ginekologijos tėvas, tapęs žymus po paaiškinimo apie 23 chromosomos padalinimą į 3 lygias dalis, pavadino šias tabletes RU-486 - pirmuoju žmogaus pesticidu. Todėl, kad vienintelė jos medicininė paskirtis yra pašalinti gyvybę, kuri jau prasidėjo. Šios tabletės paverčia moterį pagrindine nekalto vaiko naikinimo proceso heroje. Iš tikrųjų populiari „skubios pagalbos“ tabletė yra ne kontraceptinė, bet abortinė. Mes turėtume atsiminti, kad gyvybė prasideda tiksliai tada, kai kiaušialąstė yra apvaisinama ir tos moterys, kurios naudoja šį metodą, iš tikrųjų daro abortus ir jos privalės atsakyti prieš Dievo įstatymą.


Vidiniai gimdos įtaisai ir kontraceptiniai žiedai


image

Tai yra kelių formų prietaisas, kuris įdedamas į gimdą. Jis neapsaugo nuo nėštumo, bet taip pakeičia vidinį gimdos sluoksnį, kad besivystantis vaikas, kuris atkeliauja iš kiaušintakio, negali būti implantuotas ir žūva. Jo liekanos yra vėliau pašalinamos per mėnesines. Šis būdas taip pat yra abortas. Per mėnesines, hipofizinė liauka bando išstumti prietaisą esantį makštyje padidindama gimdos susitraukimus ir dėl gimdos uždegimo (kurį sukuria prietaisas makštyje), yra jaučiamos tokios pasekmės: diegliai, mažakraujystė, silpnumas, blogas kvapas, skausmai gimdoje, makšties niežulys ir t. t. Taip pat negimdinio nėštumo galimybė padidėja 700%.

 

Kanalų perrišimas ir sterilizacija

Kai atliekama tokia operacija, kiaušialąstė, kuri normaliai turi praeiti per kiaušintakį, kad būtų apvaisinta ar išstumta, negali to padaryti. Dėlto, per mėnesines gimdos susitraukimai padidėja, atsiranda diegliai, uždegimai ir tada tampa būtina pašalinti gimdą. Kai moteriai yra atliekamas kanalų perrišimas ar sterilizacija, jos gyvenimas pasikečia labai drastiškai. Pagrindine problema tampa seksualinis šaltumas.


Vyriškos tabletės ir injekcijos

Mes negalime suprasti, kodėl kai kurie mokslininkai teigia, kad tablečių ir injekcijų (sudarytų iš sintetinių hormonų), sustabdančių ir sumažinančių spermatozoidų gaminimą naudojimas - neturi jokiu pasekmių. Yra labai gerai suprantama, kad vyriškas hormonas „testosteronas“ duoda klaidingą komandą hipofizinei liaukai, kuri tuomet užblokuoja natūralią sėklidžių funkciją (spermatozoidų gaminimą), logiška, kad sėklidės atrofuojasi ir tada yra sukeliama progresyvi seksualinė impotencija. Taip pat ir moteriški hormonai stiprėja vyriškame organizme, kad būtų išlaikytas balansas, o tai generuoja homoseksualizmą.


Vazektomija ir prezervatyvai

iamgeTai yra negrįžtama operacija, kurioje žmogus praktiškai paaukoja savo lytį. Vazektomija sukuria sau atsparią ligą ir pagrindinė problema yra impotencija.

Prezervatyvų problema yra labai sudėtinga. Buvo manoma, kad dalinant juos mokyklose, propaguojant juos per TV ar radiją, mes sustabdysime AIDS epidemiją. Bet šie veiksmai sukėlė labai didelį kiekį seksualinių santykių tarp paauglių, kurie pradėjo mylėtis vis jaunesni. Taigi seksualiniai santykiai nustojo būti Meiles aktu, o liko tik malonumu. Mūsų visuomenė praranda jos vertybes.

Gnosticizme mes stengiamės išlaikyti prarastas vertybes, laikome kilnumu moterų/vyrų nekaltybę ir tikrą meiles ryšį tarp dviejų sielų. Gerbiame ir vyrus, ir moteris. Mes visiškai nesutinkame dėl iškraipytų
lytinių santykių ir, iš esmės, nesutinkame su visomis praktikomis, kurios sulėtina laisvą elektromagnetinių energijų pasikeitimą tarp vyro ir moters kurie myli vienas kitą, kai yra naudojami prezervatyvai.

Mūsų kampanija prieš AIDS platinimą yra pagrįsta požiūrio pakeitimu dėl seksualumo mūsų visuomenėje. Yra nusikaltimas „užprezervatyvuoti“ seksualinius santykius. Teisingas dalykas yra transformuoti seksualinę aistrą į seksualinius santykius su meile. Mes palaikome tuos nuoširdžius mokslininkus, kurie ištyrė prezervatyvų neveiksmingumą apsisaugant nuo AIDS ir nėštumo. Pasirodo, kad prezervatyvai neapsaugo net 40% nuo nėštumo. Taip pat neapsaugo ir nuo AIDS plitimo, kadangi ŽIV yra 400 kartų mažesnis už spermatozoidą. Buvo įrodyta tyrimais ir paskelbta spaudoje, kad virusas praeina per prezervatyvą geromis ar blogomis sąlygomis.


Vyrų sterilizacija

Remiantis tyrimais, Pasaulinė Sveikatos Organizacija atskleidė, kad 1920m. vyrai turėjo 300 milijonų spermatozoidų 0.06 kubinio centimetro spermos kiekyje. Šiais laikais vyras turi apie 40 milijonų. Atsižvelgiant į tai, vyrai praranda gyvybingumą, ir jei viskas tęsis, vyrai greitai taps nevaisingi. Seksualinis piktnaudžiavimas ir masturbacija veikia seksualinę potenciją ir sukuria disbalansą vidaus sistemoje. Chemiškai išlaikyto maisto vartojimas: vištienos, žuvies, jautienos (kai šie gyvūnai šeriami sintetiniais hormonais, stimuliuojančiais moteriškų ląstelių augimą) valgymas, sukelia vėžio galimybę ir vyrų moteriškėjimą. Visa tai prisideda prie vyrų vaisingumo praradimo.


Mūsų požiūris

Žymūs ginekologai iš viso pasaulio turėjo drąsos paskelbti baisius šalutinius efektus, kuriuos sukelia kontraceptinės tabletės. Daktaras fizikas F.J. Cann, dirbantis ginekologu dvejose didžiausiose Londono ligoninėse, autorius knygų „Pavojingos kontraceptikų pasekmės“ ir „Kontraceptikai: dažna ligos priežastis“, pasakė: „visi kontraceptiniai metodai yra kenksmingi moterims“.

Taip pat Pasaulinė Gydytojų Federacija, kurios būstinė yra Belgijoje, vadovaujama daktaro K. F. Gunning, ir kuriai priklauso trys šimtai tūkstančių daktarų visame pasaulyje, tarp jų ir daktaras Jerome Lejeune, kuris yra genetikos profesorius Paryžiaus Universitete, skelbia kontraceptikų pasekmes daugelyje knygų, universitetų konferencijose, t. t.

Vienas šios organizacijos narys parašė knygą pavadinimu „Gimstamumo Kontrolė. Kodėl yra meluojama moterims?“. Ši knyga yra labai populiari visame pasaulyje.


* Daugiau informacijos: Žinutė Moterims: Kontraceptikai
                                Seksualinės Energijos Transmutacija

 

Gnosis Instruktorius


 „Jei žinotumėte tai, ką  žinau aš apie davimo  galią, valgydami jūs  visada, vienokiu ar  kitokiu būdu,  pasidalintumėte su  kitais.“

    - Buda Šakjamunis

__________________

Kontaktai | Pirmas Puslapis | Naujienos