Pirmas Puslapis

 Įžanginė Informacija
 Ego
 Kursai
 Ištraukos Iš Raštų
 Paskaitos
 Alchemija
 Meilės Erdvė
 Kiti Straipsniai
 Knygos
 Mantros
 Audio Paskaitos
 Gnostiškas Menas
 Naujienos
 Nuorodos
 Forumas


Žinutė Moterims: Kontraceptikai


Mokytojas Samael Aun Weor, Vandenio amžiaus avataras, 1950 metais gavo nurodymą iš Baltosios Brolijos atskleisti visuomenei didžiąsias dieviškas paslaptis ir gilią Filosofinio Akmens paslaptį. Šis akmuo tapo skandalų uola ir jis visada yra atmetamas Šventyklos statytojų (fanatikai, šventeiviški fariziejai pripildantys šventyklą, kartu su Jeruzalės Šventyklos aukščiausiąja taryba pareikalavo kilniausios kada nors ant Žemės vaikščiojusios būtybės, Jėzaus Kristaus, mirties).

Remiantis tuo, mokytojas Samael Aun Weor parašė savo pirmą ir svarbiausią knygą: „The Perfect Matrimony“, kuri sukrėtė visus fariziejų (šventeivų) ir religijos veidmainysčių pamatus. Ši knyga tapo šviesa tamsoje, išsigelbėjimu kenčiančiai žmonijai, kadangi šioje knygoje mokytojas atskleidė didžią Filosofinio akmens paslaptį, kuri yra raktas įeiti į Dangaus Karalystę.  

Kai jo knyga buvo parašyta ir išspausdinta, įvyko slaptas planetos juodųjų magų susitikimas, jie grasino Mokytojui Samael Aun Weor sakydami: „mes sunaikinsime tavo darbą“. Mokytojas sako mums, jog manė, kad jie parašys knygą tvirtindami viską priešingai. Bet laikas parodė piktadarišką Juodosios Brolijos atsaką. Mes matome kaip tamsiosios jėgos, pasinaudodamos Antikristo klaidingu mokslu, kaip sunaikinimo instrumentu, plėtoja išradimų seriją, kad sunaikintų visas mūsų brolių ir seserų regeneracijos galimybes, visos žmonijos galimybes.

Šiems išradimams priklauso gimimų kontrolės tabletės ir injekcijos (vyrams ir moterims), vidiniai gimdos įtaisai (gimdos spiralės), vazektomija, moterų sterilizacija, kanalų perrišimas, hormoninis maistas, pornografija, klaidingas lytinis švietimas paskatinti abortams (kas yra nusikaltimas prieš gamtą) ir jaunų merginų (kurios dar nesulaukė 18 metų, kaip tik tokio amžiaus merginos subręsta) kontraceptikų naudojimas, kad jos būtų sterilizuotos, kad atrofuoti jų kiaušides ir gimdas, ko pasekmė yra šiurpinantis seksualinis šaltumas.


Gimdos spiralės naudojamos pasaulyje


Matome kaip 70% pasaulio šalių jau legalizavo abortus, kas yra nusikaltimas prieš gamtą; ir matome, jog dauguma pasaulio valdytojų yra homoseksualai.

Apie vidinį gimdos įtaisą (IUD) yra išpranašauta šventuose raštuose, kaip apie pasaulio pabaigą.

„Kai tik pamatysite pranašo Danieliaus paskelbtą sunaikinimo pabaisą, stovinčią šventoje vietoje (skaitytojas teįsidėmi!), tuomet, kas bus Judėjoje, tebėga į kalnus, kas ant stogo, tenelipa žemėn pasiimti iš namų savo daiktų, o kas laukuose, tenegrįžta pasiimti apsiausto.“ - Evangelija pagal Matą 24:15-18

Ta šventa vieta yra įsčios, nes ten gimsta Žmogaus Sūnus. Sunaikinimo pabaisa yra tas nusikalstamas instrumentas, vadinamas vidiniu gimdos įtaisu.

„Moteris rankose laiko magiško mokslo raktą; ji turi juo pasinaudoti ir atverti skrynią, kurioje slypi tikrosios žinios...

Moteris, taip transformuota savo pačios kūrybinių energijų, gali transformuoti vyrą ir visą pasaulį, nes moteris turi unikalią galią – suformuoti būtybes savo pačios įsčiose.

Moterys jau ir anksčiau sukūrė didžius vyrus, tie, kurie išsiskiria istorijoje yra: Krišna (Indijoje), Buda, Hermis Trismegistas, Jėzus iš Nazareto, Pranciškus iš Asyžiaus, Antanas Paduvietis, t. t. Kaip jie buvo suformuoti? Galbūt iš oro? Žymūs žmonės, kurie egzistavo visose epochose, iš kur jie atsirado? Tie, kurie išlaisvino tautas (kaip tie, kuriuos mes turime savo šalyje, Meksikoje, tokie kaip Hidalgo), iš kur jie kilo? Visi jie labai vyriški, ypatingai inteligentiški, įkvėpti, bet juos išnešiojo moters įsčios, jie kilo iš moters, kuri suformavo juos savo gimdoje, iš tos, kuri suteikė jiems gyvybę ir kuri pasodino juos ant to pačio egzistencijos kilimo.   

Lygiai taip pat, Nyčės Antžmogis negali atsirasti iš jokios kitos vietos, kaip tik iš moters įsčių. Kaip tik dėl šios priežasties, išmintingos moterys kreipėsi į Jėzų iš Nazareto sakydamos:

„Palaimintos įsčios, kurios tave nešiojo, ir krūtys, kurias žindai!.“ [- Evangelija pagal Luką 11:27]

- Samael Aun Weor, iš paskaitos „Šventa Moters Lemtis“


Mes pridedame sekantį drąsų pareiškimą žmonijos labui, tegul kuo daugiau moterų tai sužino, nukopijuokite tai ir informuokite moteris; tai yra tiesa apie vidinį gimdos įtaisą, tiesa, kaip užkirsti kelią jam ir jo pasekmėm.


„Sveiki, mano vardas Gloria, aš naudojau įtaisą Copper T penkis metus. Vyro teta mane įtikino jį naudoti ir jau po dviejų mėnesių jo naudojimo aš pradėjau jausti galvos skausmus, nuovargį, pastovų deginimą gimdoje, mėnesinės man būdavo du kartus per mėnesį ir kartais jos tęsdavosi 10-12 dienų. Taip pat aš kenčiau nuo seksualinio šaltumo ir pastovaus svorio netekimo.


Metodai Naudojami JAV: Copper T ir Mirena


Kaskart man apsilankius pas gydytoją, aš jam sakydavau apie visas savo problemas, bet jis sakė, kad tai visiškai normalu ir, kad mano kūnas turi priprasti prie šio įtaiso. Po penkių metų naudojimo ir Kančių, mano draugės man pasakė, jog įtaisas turi būti keičiamas nauju kas penkerius metus. Nuėjus į ligoninę jį pašalinti, daktaras man rekomendavo to nedaryti, kadangi aš galiu pastoti. Jis pasakojo man apie ekonominę situaciją ir, kad man nėra tinkamų sąlygų pagimdyti kitą vaiką. Suvokiau, kad jis man plauna smegenis; aš dar kelis kartus grįžau į ligoninę pašalinti vidinį gimdos įtaisą, bet gydytojas vis patardavo man to nedaryti.

Vieną diena man šovė į galvą mintis, nuėjau ten vėl ir įtikinau, kad jie pašalintų man įtaisą tik savaitei ir leisti savo kūnui pailsėti nuo nepatogumų, o savaitės pabaigoje aš grįščiau jį vėl įdėti. Jie sutiko, bet privertė mane pasirašyti tam tikrus dokumentus, kuriuose aš sutikau sugrįžti vėl.

Sutartą dieną nuėjau į ligoninę pašalinti įtaiso, tai buvo valanda kančių operacinėje. Jaučiau baisų skausmą, lyg kažkas gramdytų mano gimdą. Galiausiai, kai jie sugebėjo išimti įtaisą, seselė jį man parodė. Jis buvo visiškai oksidavęsis ir padengtas mano gimdos odos gabaliukais. Tuo momentu aš nusprendžiau daugiau niekada negrįžti į ligoninę ir niekada daugiau neturėti jokio įtaiso savo kūne. 

Aš ir toliau kenčiau nuo pastovių uždegimų gimdoje ir nuo menstruacinių spazmų. Man nebuvo mėnesinių aštuoniolika mėnesių. Po ilgo gydymo, kai jos vėl ėmėsi normalizuotis, man vėl prasidėjo vidinis kraujavimas, kuris baigėsi tik atlikus vaistų injekcijas. Štai toks buvo mano gyvenimas keletą metų: kintančios, dingusios mėnesinės su vidiniu kraujavimu.

Jausdama tiek skausmo ir kančių, kiekvieną naktį aš prašiau Dievo man padėti, išgydyti mane ir sapne parodyti, kodėl kančios vis nesibaigia. Galiausiai aš susapnavau baltai apsirengusį išmintingą senuką su ilga barzda, jis man pasakė: “Tu išmoki bausmę už Copper T naudojimą, kuris yra abortinis įtaisas; penkis metus turėdama jį gimdoje, tu pražudei kelis vaikus, kurie turėjo ateiti į pasaulį”. Aš paklausiau: “Ką galiu padaryti, kad ištaisyčiau, kas padaryta?”, o senukas atsakė: “Tu turi visas moteris, kurias tik galėsi pasiekti, perspėti apie kontraceptikų sukeliamą žalą, ypatingai apie vidinius gimdos įtaisus. Tokiu būdu tu išmokėsi savo skolą”.

Šiandien aš kenčiu nuo įvairių hormoninių problemų, dingusių mėnesinių ir nei oficiali, nei alternatyvi medicina negali man padėti, nors dabar aš ir mokau daugybę moterų apie kontraceptikų žalą joms. Suprantu, kad dar daug ką turiu išmokėti. Aš tik tikiuosi, kad mano žodžiai padės daugybei žmonių.“


* Daugiau informacijos: Kontracepcijos Metodai

 

Priedas [EN]: „Ar Gimimų Reguliavimo Tabletės Sukelia Abortus?“


Gnosis Instruktorius


  „Atiduoti save be   apgailestavimo yra   didžiausia auka.“ 

     - Bodhidharma

__________________

Kontaktai | Pirmas Puslapis | Naujienos