Pirmas Puslapis

 Įžanginė Informacija
 Ego
 Kursai
 Ištraukos Iš Raštų
 Paskaitos
 Alchemija
 Meilės Erdvė
 Kiti Straipsniai
 Knygos
 Mantros
 Audio Paskaitos
 Gnostiškas Menas
 Naujienos
 Nuorodos
 Forumas


Seksualinės Energijos Transmutacija: 3


Vaisingumo ir gimimų kontrolė

"Mokslininkai atrado, kad skydliaukė ir hipofizinė liaukos turi tam tikrų, labai artimų funkcijų, kurios yra susije su seksualine išraiška.

Prostata yra šlapimo pūslės apačioje ir gaubia jos kaklą. Tai yra ta liauka, kurioje kaupiasi sėklos skystis, slaptosios filosofijos Merkurijus.

Senovės magai-gydytojai suteikdavo prostatai išskirtinę svarbą, kadangi šventų iniciacinių kolegijų hierofantai ar kabirai, nuo seno laikė prostatą vienu svarbiausių organų praktikuojant Aukščiausiąją Magiją.

Prostata turi lemiamą poveikį gyvybiniams skysčiams, kurie cirkuliuoja nervų sistemoje.

Daugelis gydytojų pastebėjo, kad kai vyrui atsiranda prostatos uždegimas, tuomet jis tampa irzlus, jį apima neurastenija su žymiu polinkiu į savižudybę. Išgydžius jų prostatą, daugelio tokių asmenų sveikata pasitaiso ir jie sugrįžta į savo normalias vėžes.

Labai dažnas reiškinys tarp vyresnio amžiaus vyrų yra prostatos hipertrofija, atsirandanti dėl vyriškų hormonų hipersekrecijos. Pagrindinai, tokia hipersekrecija yra sukeliama nuo per didelio sėklidžių sujaudinimo, hipofizio gonadotropiniu hormonu.

Seksualinis piktnaudžiavimas sąlygoja prostatos būklę."

– Samael Aun Weor, iš knygos "The Doomed Aryan Race"

 

Moterų lytinės liaukos yra kiaušidės, pienliaukės (krūtys) ir gimda. Atitinkamai vyrų – sėklidės, varpa ir prostata. Tokios reprodukcijos liaukos, iš esmės, yra nuostabiosios lytinės mikro laboratorijos. Neabejotina, kad minėtos liaukos yra Dvejopos paskirties, kadangi jos turi vidaus ir išorės sekreciją.

Nors tiesa ta, kad kiaušidės pagamina kiaušinėlį, tačiau mažiau akivaizdu tai, kad jos taip pat inkretuoja (viduje išskiria) nuostabią endokrininę substanciją, kuri pagyvina moterį ir daro ją moteriškesnę.

Tikra tiesa ir visiškai realu, kad sėklidėse kaip išorinė sekrecija yra Ens Seminis (sėklos esybė), kurioje plaukioja spermatozoidai. Iš tikrųjų, pastarieji duoda užuomazgą gemalo egzistencijai.

Sėklidžių skiltelių liaukinio audinio hormonų vidinė sekrecija yra nuostabi jėga, suteikianti energiją vyrams ir daranti juos išskirtinai vyriškus.

Normalus vyras yra tas, kuris turi normalias vyriškas lytines liaukas. Normali moteris yra ta, kuri turi normalias moteriškas lytines liaukas.

Kiaušidės labai inteligentiškai reguliuoja kalcio pasiskirstymą moters organizme. Tai jau yra įrodyta.

Pernelyg didelis nėštumų skaičius „dėl susiklosčiusių aplinkybių“ sukelia siaubingus osteomaliacijos atvejus arba kaulų suminkštėjimą, kuris yra labai dažnas reiškinys tankiai apgyvendintose pasaulio, kuriame mes gyvename, šalyse.

Yra moksliškai įrodyta, kad dėl labai dažnų nėštumo atvejų yra išeikvojamos kalcio atsargos organizme, tokiu būdu suminkštėja kaulai. Kiekvienas gydytojas žino, kad daugelis moterų nėštumo laikotarpiu turi bėdų su dantimis.

Sėklidės reguliuoja kalcio kiekį vyrų kauluose, suteikdamos jiems jėgų ir stabilumo.

Per daugelį stebėjimo ir patirties metų išminčiai įsitikino, kad stambaus sudėjimo vyrai, iš esmės, yra seksualiai labai aktyvūs.

Sudėtingais moksliniais stebėjimais buvo patvirtinta, kad kai kurios vidaus sekrecijos inteligentiškai veikia kaip lytinių liaukų funkcijų akseleratoriai, o kitos sulėtina tų liaukų poveikį.

Įžymūs biologai, kuriais mes negalime abejoti, mano, kad užkrūčio liauka sustabdo seksualinį apetitą.

Yra žinoma, jog kiaušidės išleidžia kiaušinėlį kas dvidešimt aštuonias dienas pagal mėnulio ciklą. Akivaizdu, kad ši moteriška gameta (lytinė ląstelė) patenka į vieną iš kiaušintakių ir yra stumiama į gimdą, kur ji turi susitikti su vyriška užuomazga (spermatozoidu), jei yra pradedama nauja gyvybė.

Įrodyta, kad gamtoje nėra didesnės traukos jėgos už tą, kuria vienas kitą veikia vyriškos ir moteriškos lytinės ląstelės besistengdamos susitikti.

Gimimų kontrolė yra nusikaltimas; vaisingumo kontrolė yra pareiga.

Šiomis pasaulinės krizės ir populiacijos protrūkio dienomis egzistuoja trys absurdiškos sistemos, siekiant kontroliuoti vaisingumą:

  • Fizinės
  • Cheminės
  • Biologinės

Pirmąją sistemą sudaro pesarai, spiralės, prezervatyvai, membranos ir t. t.

Antrąją sistemų grupę sudaro arseno, gyvsidabrio pagrindu pagaminti spermicidiniai tepalai (nuodai ląstelėms).

Trečiąją sistemų grupę sudaro anovuliacinės piliulės, sėklinių virželių ar Falopijaus vamzdžių perrišimas, Ovulenas 28; Anovlaras 21; Reteksas ir t. t.

Akivaizdu, kad visos fizinės kontraceptinės procedūros, kurios yra 100 procentų mechaniškos, ne tik daro negrįžtamą žalą organizmui, bet taip pat ir žlugdo žmonių moralę iš esmės, veda link degeneracijos.

Neabejotina, kad įvairūs tepalai makščiai sukelia gimdos kaklelio cheminį dirginimą ir ląstelių disbalansą.

Visos kontraceptinės piliulės gali būti įvairių moters organizmo negalavimų priežastis. Iš tikrųjų daugelis moterų naudojamų kontraceptikų gali sukelti vėžį.

Kai kurie vyrai pasidaro vazektomiją, akivaizdu, kad šio tipo operacija jiems sukelia rimtų organizmo funkcijų pakitimų.

Būtina mums tiksliai suvokti milžinišką veikliųjų medžiagų, vadinamų lizosomomis, įtaką. Be jų, organinės ląstelės branduolys neišgyventų.

Neabejotina ir aišku, kad spermatozoido ir kiaušinėlio stabilios lizosomos teigiamai įtakoja sveikatą ir yra dingstis stipriems kūdikiams pagimdyti.

Kontraceptinės piliulės ir kiti biologiniai bei cheminiai elementai sunaikina spermatozoido ir kiaušinėlio lizosomas, ko pasekmė yra sergantys kūdikiai, bepročiai, paralyžiuoti, kurti, akli, homoseksualūs ir t. t.

Mokslininkai įsitikino, kad tepalai gimdos kakleliui, siekiant užblokuoti gimdą, sunaikina ląstelių lizosomas. Tokiu būdu sunaikintos lizosomos toliau naikina ląsteles, ko pasekmė yra makšties sienelių ir gimdos kaklelio navikai ir vėžys.

Harmoninga lizosomų veikla ląstelėje sudaro jos gyvybės pagrindą.

Egzistuoja įvairios lizosomų formos: amilazės (angliavandeniai), katalazės, peroksidazės, hidrazės (Vandenilis), lipazės, oksidazės, proteazės (baltymai).

Akivaizdu, kad pati lizosoma yra enziminis elektromagnetinis centras.

Gyvos ląstelės branduolyje yra K-mezonas, kuris spinduliuodamas link periferijos pagamina vidines ląstelių lizosomas pagal amžinąjį Heptaparaparshiknokh dėsnį [Septynių Dėsnį].

Harmonijoje su beribe erdve ir sąlytyje su gamta pasiekiama ląstelių (raudonųjų kraujo kūnelių, spermatozoidų ir t. t.) paviršiaus įtempimo ir osmosinio bei onkotinio slėgio pusiausvyra.

Detergentai, insekticidai, spermicidiniai tepalai, narkotikai, gyvūnų hormonai, anglies monoksidas ir t. t. naikina spermatozoido, kiaušinėlio, t. t. lizosomas.

Tyras oras esantis toli nuo miestų, miškų Prana, Saulė, tyras vanduo stiprina ir praturtina organizmą nuostabiomis lizosomomis.

Neabejotinai lizosomos yra gyvybinių išteklių (Lingam Sarira – Eterinio Kūno) veikliosios medžiagos. Madingos fizinės, cheminės ir biologinės procedūros kontroliuoti gimstamumą sunaikina lizosomas, sukelia baisias ligas ir nužudo gyvybę.

Pati geriausia iš egzistuojančių kontraceptinių primonių yra niekada nepasiekti spazmo, organinės fiziologijos orgazmo.

Akivaizdu, kad „metafizinio“ ar „cheminio“ lytinio akto (seksualinės Alchemijos) metu, bet kuris subrendęs spermatozoidas gali ištrūkti ir sukelti apvaisinimą. Nėra reikalo išlieti tūkstančius spermatozoidų norint vieno apvaisinimo.

Kūrybinės energijos transmutacijos metu, siekiant duoti gyvybę kitam Žmogui, gali ištrūkti bet kuris subrendęs spermatozoidas tam, kad apvaisintų kiaušinėlį.

Tai yra vienintelė sveika sistema, siekiant išspręsti nepaprastai rimtą demografijos išaugimo problemą.

Tai yra raktas, be jokios žalos, inteligentiškai kontroliuoti žmogaus vaisingumą.

Akivaizdu, kad neišsiliejimas gašliems žmonėms yra siaubingas pasiaukojimas.

Thelema yra tai, kas reikalinga norint laiku atsitraukti prieš seksualinį spazmą.

Patartina turėti omenyje, jog gamta nedaro šuolių; studentas gali ir netgi turi pasikeisti iš lėto.

Jeigu mes tikrai norime sujungti, sukurti ir panaudoti šią sistemą, aš manau, jog yra būtina pradėti nuo trumpų seksualinių pratimų, labai nedidelės trukmės, daugiausiai nuo vienos iki penkių minučių per dieną.

Vėliau mes galime prailginti kiekvieno pratimo laiką. Didieji seksualinės Jogos atletai kasdien po valandą praktikuoja Sahadža Maithuną.

Jokiu būdu nėra patartina pradėti nuo ilgų seksualinių pratimų; pokyčiai turi įvykti metodiškai, niekada nenusiviliant ir apsišarvuojant milžiniška kantrybe.

Po keleto metų kantraus mokymosi, sahadža maithuna taps normalia kasdienine seksualinio gyvenimo funkcija.

Vienas nuostabiausių mūsų sistemos pranašumų yra tas, kad su jos pagalba visą gyvenimą išlaikoma seksualinė potencija.


Kaducėjus

"Mums reikalinga transmutuoti sėklą į energiją tam, kad iš miego pakeltume Šventąją Ugnį ir priverstume ją stuburu kilti į smegenis. Tik tokiu būdu mums įmanoma išvystyti visus savo gebėjimus ir Galias.

Mums reikia dirbti su Merkurijaus Kaducėjumi, kurį turime savo stubure.

Akivaizdu, kad kai mes transmutuojame sėklą į energiją, kai mes nepadarome klaidos, t. y. neišliejame sėklos iš Hermio Trismegisto Indo, tuomet neišlieta sėkla yra transformuojama į Sėklos Energiją.

Ta energija, savo ruožtu, bipoliarizuojasi į labai aukštos įtampos saulės ir mėnulio atomus, kurie kyla apsivijusiais stuburą nervų kanalais, dviem kanalais, kurie yra atvaizduojami Merkurijaus Kaducėjuje."

- Samael Aun Weor, iš paskaitos „The Esoteric Pentagram“

 

Stuburas yra harmoningai sudarytas iš tobulai vienas šalia kito išsidėsčiusių trisdešimt trijų slankstelių, kurie suformuoja nuostabų karkasą nugaros nervų kanalui. Jį galima tiksliai surasti užpakalinėje ir vidurinėje kamieno dalyse. Kamiene gali būti išskirtos penkios slankstelių dalys arba sritys: cervikalinis (kaklo), dorsalinis (nugaros), juosmens, kryžmens ir stuburgalio.

Iš visų slankstelių („piramidžių“ arba „kanjonų“, taip vadinamų okultiniame moksle): septyni yra cervikaliniai, dvylika nugaros, penki juosmens, penki kryžmens ir keturi stuburgalio.

Medicinos gydytojai labai gerai žino, kad cervikaliniai nugaros ir juosmens slanksteliai yra nepriklausomi vienas nuo kito, o kryžmens ir stuburgalio slanksteliai yra stebinančiai sujungti, taip suformuodami kryžkaulį ir stuburgalį.

Išsami stuburo analizė parodo, kad visi slanksteliai turi eilę bendrų charakteristikų ir kad kai kurios charakteristikos yra unikalios tam tikros srities slanksteliams.

Pats slankstelis, suformuotas iš kaulinės masės, yra daugiau ar mažiau cilindro formos ir užima dalį prieš jį esančio slankstelio. Slankstelius į stuburą jungia dvi jungčių sistemos: tarpslankstelinės ir ištisinės, kurios išmintingai sujungia slankstelio dalis sąnariais, raiščiais ir tarpslanksteliniais diskais.

Tarp slankstelių dalių sąnarių ir tarp tarpslankstelinių diskų eina plati kiaurymė, kuri sudaro cilindrinį kanalą arba stuburo nervų kanalą, gerai žinomą medicinos mokslo žmonėms. Šiuo kanalu praeina stuburo smegenys.

Slankstelio forma yra daugiau ar mažiau cilindro formos, jo šoninis ir viršutinis paviršius išraižytas išilgine kryptimi, o apatinis paviršius – skersine kryptimi, taip sudarydamas kanalą pailgosioms smegenims.

Cilindro pagrindas, viršutinė ir apatinė slankstelio pusės, yra horizontalus ir šiek tiek įgaubtas, kadangi jis pats yra labiau išsikišęs pakraščiuose nei centrinėje dalyje, kur yra daug nuostabių kiaurymių, kai, tuo tarpu, pakraščiai yra sudaryti iš ištisinio kaulinio audinio.

Pagal indų jogus, yra du patys subtiliausi ir ploniausi nerviniai kanalai einantys išilgai stuburo, jie yra vadinami Ida ir Pingala, ir giluminis kanalas, vadinamas Sušumna. Jis eina visomis stuburo smegenimis ir egzistuoja jų viduje.

Akivaizdu, kad šie specifiniai nervų kanalai pasitarnauja Seksualinės Energijos kilimui. Deja, jie niekada nebus aptikti skalpelio pagalba, kadangi jie priklauso Ketvirtai Dimensijai.

"Su manimi kalbėjęsis angelas grįžo ir pažadino mane, kaip žmogus pažadinamas iš miego. ‘Ką matai?’, paklausė jis. Aš atsakiau: ‘Matau Žvakidę, visą iš Aukso, su dubeniu viršuje. Virš jos yra septyni žibintai ir septyni vamzdeliai tiems žibintams. Greta jos yra du alyvmedžiai: vienas dubens dešinėje, kitas kairėje." - Zacharijo knyga 4:1-3

"O kas tie du alyvmedžiai: vienas žvakidės dešinėje, o kitas kairėje?’ ­ paklausiau. Ir dar pridūriau: ‘Kas tos dvi alyvmedžių šakos, pilančios aukso aliejų per anuos aukso vamzdelius?’ Jis tarė man: ‘Argi nežinai, kas tai?’ ‘Ne, mano viešpatie’, atsakiau. Tuomet jis man paaiškino: ‘Tai du pateptieji, stovintys šalia visos žemės Viešpačio." - Zacharijo knyga 4:11-14

Šios dvi alyvmedžių šakelės, kurios kaip auksą lieja aliejų pro du vamzdelius, yra du Nadžiai, Ida ir Pingala.

Jie yra du Šventyklos Alyvmedžiai. Jie yra dvi Žvakidės, stovinčios priešais Žemės Dievo Sostą. Jie yra Du Apokalipsės Liudininkai ir jei kas nors bandysiąs juos sužaloti, iš jų (liudininkų) burnų pasirodys ugnis, prarysianti savo priešus.

Senovinė išmintis mums sako, kad Ida ir Pingala juosia stuburgalį, iš kur kaip dvi stuburą apsivijusios gyvatės kyla į smegenis. Vis dėlto pati šios nervinių kanalų poros šaknis yra lytiniuose organuose, kaip kad to mokė Šivananda savo knygoje „Kundalini Joga“.

Vyruose Ida prasideda dešinėje sėklidėje, o Pingala – kairėje; moteryse ši tvarka atvirkštinė, minėti nervai prasideda kiaušidėse. Slaptoji doktrina savo mokinius moko, kad Ida yra mėnulio prigimties, o Pingala – saulės.

Indų jogai tvirtina, kad Ida yra intymiai sujungta su kairiąja šnerve, o Pingala yra sujungta su dešiniąją šnerve. Nors ši tvarka moteryse yra atvirkštinė, kaip buvo minėta anksčiau, rezultatas yra toks pat.

Gnostiškasis Judėjimas moko savo mokinius, kad ezoterinės seksualinės transmutacijos metu, sėklinės sistemos mėnulio atomai kyla Ida nerviniu kanalu, o saulės atomai kyla Pingala nerviniu kanalu.

Išsamūs tyrinėjimai įgalino mus suprasti, jog Ida ir Pingala užsibaigia priekinėje galvos dalyje tarp antakių, suformuodamos nuostabųjį kaspiną, iš kur tęsiasi toliau tam tikrais subtiliais vamzdeliais. Tų vamzdelių pradžia yra nosies gilumoje, ties labai plonais kauliniais kanalais, kur yra stimuliuojami kai kurie nervų galiukai; jie yra dirginami tam tikrų ezoterinių praktikų metu.

Galiausiai šie kanalai jungia Idą ir Pingalą su ezoterine širdimi, nuostabiuoju magnetiniu centru esančiu tarpinių smegenų gumburo srityje.

Ezoterinė širdis yra svarbiausias centras kontroliuojantis fizinę širdį. Ramios širdies Čakrą kontroliuoja svarbiausioji čakra esanti tarpinių smegenų gumbure.

Laja jogos išmintingi ezoterikai sako, kad tarpinių smegenų gumburo srityje aptinkamas paslaptingas nervinis kanalas, Amritos nadis, kurio paskirtis yra sujungti ezoterinę širdį su žymiąją Anahata Čakra, magnetiniu fizinės širdies lotosu.

Ida ir Pingala, besitęsiančios iki širdies per šiuos paslaptingus ir subtilius kanalus, jungia lyties organus su širdimi.

Išsamesni tyrinėjimai leido mus suprasti, kad amritos nadis (neskaitant kitų funkcijų) atlieka labai svarbią funkciją, sujungdamas tarpinių smegenų gumburo ezoterinę širdį su tūkstančio žiedlapių lotosu, esančiu virš kankorėžinės liaukos viršutinėje smegenų srityje.

Stuburas yra tarsi matuoklis, apie kurį yra kalbama „Apreiškimas Jonui“ knygoje; jis yra Brahmos stiebas, Aarono lazda, Merkurijaus lazda su dviem apsivijusiom gyvatėm.

Stuburo nervų kanalas pasibaigia šiokiu tokiu padidėjimu – pailgosiomis smegenimis (medulla oblongata), kurios nėra prisitvirtinusios prie smegenų, o plūduriuoja skystoje terpėje tam, kad jei kas nors gautų smūgį į galvą, smūgio jėga būtų absorbuota skysčio ir pailgosios smegenys nebūtų pažeistos.

Žmogaus išsigelbėjimas išimtinai glūdi jo stubure ir seksualinėje energijoje; bet kuris kitas kelias yra apgailėtinas laiko gaišimas.

 


<<< Atgal           Toliau >>>

 


 "Štai aš stoviu prie  durų ir beldžiuosi: jei  kas išgirs mano balsą  ir atvers duris, aš pas  jį užeisiu ir  vakarieniausiu su juo,  o jis su manimi."

   - Apreiškimas Jonui    3:20

__________________

Kontaktai | Pirmas Puslapis | Naujienos