Pirmas Puslapis

 Įžanginė Informacija
 Ego
 Kursai
 Ištraukos Iš Raštų
 Paskaitos
 Alchemija
 Meilės Erdvė
 Kiti Straipsniai
 Knygos
 Mantros
 Audio Paskaitos
 Gnostiškas Menas
 Naujienos
 Nuorodos
 Forumas


Tinkama Mityba Kelyje link Savirealizacijos

 

Eidami šiuo keliu mes atrandame, jog turime atlikti daugelį subtilių ir esminių permainų savo gyvenime.

Vienas mūsų gyvenimo aspektas, apie kurį mes kalbėsime, yra tinkama mūsų fizinio kūno mityba.

„Yra būtina, jog kiekvienas žmogus pakankamai maitintųsi. Kai mityba yra neteisinga, nusilpsta kraujas; tai yra ląstelių nusilpimo priežastis.“ - iš knygos „The Mystery of the Golden Blossom“

Mes turime išmokti valgyti ir gerti ne tik, kad pamaitinti kūną, bet ir sielą taip pat.

Kūnas yra šventykla, kuris ves mus siekiant dvasinių tikslų, kuriuos mes turime. Darbas link Savirealizacijos reikalauja didžiulių fizinių, emocinių ir protinių pastangų. Taigi akivaizdu, jog mes turime rūpintis įrankiu (kūnu), kuris padės mums pabaigti šį darbą.

„Sėkmė Jogoje nėra tam, kas valgo per daug ar per mažai; nei tam, kas miega per ilgai ar per trumpai..

O tam, kuris yra saikingai valgantis, miegantis ir budrus, joga tampa kančios naikintoja.“

- Krišna, Bhagavadgyta VI-16, 18

Kaip kandidatai Gnosis kelyje (siekėjai žinių apie pačius Save), mes turime išmokti rūpintis savo fizine šventykla. Mes turime valyti ir paruošti šventyklą didesniems dalykams ateityje. Turime rūpintis kūnu išlaikydami jį švarų, aprengti drabužiais ir svarbiausiai tinkamai maitinti jį. Turime būti išrankūs tam, ką mes patalpiname į kūną; turime išmokti rūpintis savimi tinkamai, išmokdami būti tikrais gnostikais.

„Gnostikas (-ė) turi būti santūrus ir neturi šmeižti kitų. Jis neturėtų būti godus ar tinginys.

Kaip taisyklė, gnostikas turi gultis į lovą dešimtą valandą vakaro kasdien, kad galėtų praktikuoti vidinę Meditaciją, ir turi keltis auštant, jog galėtų praktikuoti visus savo ezoterinius pratimus.

Gnostikas turi būti švarus, tvarkingas, padorus, sąžiningas ir doras žmogus. Jis visuomet turėtų būti punktualus ir laimingas, niekada neturėtų ant kažko pykti, nei vienaip ar kitaip būti prieš ką nors nusistatęs. Atsidavusysis kasdien turėtų praustis, taip pat – tinkamai rengtis.

Toks gnostikas, kuris niekada nesiprausia ar yra labai netvarkingas, pridaro žmonijai žalos, kadangi netaktiškai elgdamasis jis žmones gali atgrasinti nuo gnostiškų studijų. Pvz., žmonės gali sakyti: „Jei tokie yra gnostikai, aš nenoriu įsitraukti į šias studijas. Aš nenoriu degeneruoti, t. t.“ – iš knygos „The Yellow Book“

Alkoholio ir narkotikų vartojimas aiškiai yra netinkamas pasirinkimas fiziniam kūnui. Kai žmogus eina keliu, jis turi palikti visus šiuos blogus įpročius suvokdamas priklausomybę jiems ir taip pašalindamas įpročius iš vidaus, arba jis liks sąstingyje.

Kai kurie žmonės pateisina narkotikų naudojimą sakydami, jog tai padeda jiems pasiekti tam tikras vizijas ir sąmoningą Astralinę projekciją. Piktnaudžiavimas šiais narkotikais neatneš jums dvasinio nušvitimo, bet greičiau klaidingą Meistriškumo pojūtį; jau nekalbant apie priklausomybę nuo narkotikų. Bet kokios formos priklausomybė, bet kokiems narkotikams (legaliems ar ne) daro žalą jūsų darbui šiame kelyje. Mes matome daug ‘legalių’ narkotikų, kurie yra reklamuojami per televiziją šiais laikais. Jie tikina išgydysią vieną dalyką, tačiau taip užkrėsdami jūsų organizmą sukelia šalutinį poveikį ir netgi mirtį. Šios substancijos yra tylūs narkotikai. Tai yra vienas iš būdų, kuriuo naudojasi Juodoji Brolija, kad galėtų valdyti žmoniją, padarydami juos priklausomus nuo nereikalingų narkotikų. Mes turime atsiriboti nuo tokio mąstymo. Mūsų šventykla neveiks tinkamai, jei ji bus pripildyta narkotikų.

„Narkomanas ydą paverčia religija. Būdamas suklaidintas, paveiktas narkotikų, jis mano patiriantis tai, kas yra tikra. Nesuprasdamas, jog ekstra-sensorinis suvokimas, sukeltas marihuanos, LSD, morfijaus, haliucinacinių grybų, kokaino, heroino, hašišo, perdozuotų raminamųjų, amfetamino, barbitūratų, t. t. yra tik haliucinacijos, kurias sukelia šlykštus Kundabuferio organas.“ – iš knygos „The Great Rebellion“

Kruopščiai išvalykite savo šventyklą, nes Dievas neapsigyvens purvinam name.

Narkotikai ir alkoholis akivaizdžiai yra netinkamas pasirinkimas kūnui, bet kas nėra taip akivaizdu, yra maisto pasirinkimas. Egzistuoju maistas, kuris skirtingais būdais akivaizdžiai maitina kūną; vienoks neigimai, tuo tarpu kitoks, teigiamai.

Pavyzdžiui gazuoti gėrimai yra labai pavojingi kūnui. Mokslo studijos parodė kaip vienas ar keli nealkoholiniai gėrimai per dieną, gali padidinti riziką susirgti įvairiomis ligomis. Kai kurios iš šių sveikatos problemų yra nutukimas, diabetas, dantų gedimas, osteoporozė, vitaminų stoka, širdies ligos ir daugelis neurologinių sutrikimų, Dažna problema, kuri yra siejama su išgeriamu dideliu nealkoholinių gėrimų kiekiu, yra padidėjąs rūgštingumas kūne. Visi nealkoholiniai gėrimai yra labai rūgštingi, bet tamsi kola, tokia kaip Kokakola ar Pepsi, yra dar rūgštingesnė. Daugelis gydytojų tiki, jog egzistuoja tarpusavio ryšys tarp rūgščių padidėjimo ir rizikos susirgti.    

Vietoj nealkoholinių gėrimų mes turėtume pasirinkti natūralias sultis ar vandenį. Vanduo yra būtinas tinkamam organizmo funkcionavimui.

„Kitas labai svarbus taškas yra kūno irigacija: tinkamas vandens panaudojimas organizmo naudai. Minimalus reikalingas vandens kiekis yra 2.5 litro kas dieną. Jei vandens nepakanka, tam tikros liaukos negali tinkamai funkcionuoti, kūnas nepašalina visų skysčių, kepenys negali tinkamai funkcionuoti taip pat ir t. t.“ – iš knygos „The Mystery of the Golden Blossom“

Maistas skardinėse yra kitas žalingo, netgi nuodingo maisto pavyzdys mūsų organizmo sistemai. Toks maistas yra pilnas nuodingų substancijų, kurios neleidžia mūsų kūnui absorbuoti maistingąją vertę maiste. Tai yra dvasiškai tuščias maistas; jokiu būdu jie nesustiprina mūsų dvasios, o turi priešingą efektą. Sakoma, jog pastovus maisto skardinėse naudojimas, išeikvoja žmogaus dvasines vertybes. Kadangi šis maistas yra pakeistas proceso, kai yra ruošiamas maistas, metu, jis negali maitinti sielos. Tai yra „tuščias maistas“. Saulės šviesa, kuri pakrauna visą maistą, jau nebeegzistuoja tokiame maiste. Kristaus energija daugiau negali būti juntama skardinėse uždarytame maiste.   

„Nešvariausi iš visų (išskyrus daržovių modifikavimą) yra žymūs vaisių konservai hermetiškai uždaryti skardinėse, kurios trykšta nuodais. Šiaurės amerikiečiai nori užkonservuoti visą maistą hermetiškose skardinėse; tokio uždaryto maisto absurdiško vartojimo pasekmės yra gerai žinomas poliomielitas.“ - iš knygos „The Social Transformation of Humanity“

Žmogus turėtų susilaikyti nuo maisto skardinėse. Patogumas valgant tokį maistą yra didžiulis trukdis jūsų vidinės ramybės ir savęs pažinimo siekimui. Rinkitės savo maistą išmintingai, rūpinkitės savo šventykla.

Greitas maistas yra kitas ‘tuščio maisto’ pavyzdys. Šio maisto apdorojimas, pakavimas į skardinę ir šaldymas, padarė jį mitybiškai beverčiu mūsų kūnui. Tai yra lyg kartono valgymas. Šis maisto tipas atrodo yra labai patogus ir greitas, kai mūsų gyvenimo tempas yra toks greitas, bet čia yra pamoka, kurią mes turime išmokti. Mes turime rasti laiko ruošti maistą, kuris maitins ne tik  mūsų kūną (ar kūnus), bet ir mūsų vidinį aš, mūsų sielą. Šiame kelyje žmogus turi išsiugdyti kantrybę ir nesitikėti visko akimirksniu. Mes esame visuomenė, kuri reikalauja nedelsiamo patenkinimo; taip pat yra ir su greito maisto raida. Greitas maistas pakylės jus ant ‘spartaus’ kelio į dvasinę tuštumą. 

Dalis viso greito maisto tendencijos yra balta duona ir produktai pagaminti iš baltųjų miltų (pasta, pica ir t. t.). Balta duona yra pagaminta iš valytų baltųjų miltų, kurių skaidulos ir dauguma maistingų medžiagų yra pašalintos; tada ji yra papildoma sintetiniais vitaminais. Tai yra kitas ‘tuščio maisto‘ pavyzdys. Mes turėtume rinktis nepaliestus grūdus (iš kurių nebuvo pašalinti gyvybiškai svarbūs vitaminai) vietoj patobulintų baltųjų miltų.

„Maistą reikėtų naudoti subalansuotu būdu, kad pasiekti geriausią mitybą. Venkite valgyti baltą duoną; baltieji miltai yra žalingi ir neturi jokių maistingų medžiagų. Valgykite juodą duoną, plantanus, javų miltus vietoje baltos duonos ir baltųjų miltų. Valgykite daug daržovių; prisiminkite, jog daržovės yra maistingų medžiagų rezervuarai.“ – iš knygos „Introduction to Gnosis“

Daugelis žmonių tiki, kad jei esi dvasingas, tu turi būti vegetaras. Tai nėra tiesa. Kad galėtumei dirbti su trimis faktoriais: Pasiaukojimas žmonijai, Vidinių kūnų gimimas ir ego mirtis, - raudona mėsa ir jūros maistas yra būtinas, kad pamaitinti kūną tinkamais elementais, jog žmogus kas dieną galėtų transmutuoti Seksualinę Energiją ir pašalinti ego. 

Štai ką Samael Aun Weor rašo apie vegetarizmą:

„Aš buvau fanatiškas vegetaras ir, tiesos vardu pasakysiu, jog nusivyliau šia sistema. Vis dar prisimenu tą laiką Sierra Nevadoje, kai  aš norėjau vargšą šunį padaryti visišku vegetaru; gyvūnas suprato, perėmė sistemą, bet išmokęs iš karto nustipo. Aš stebėjau šio padaro simptomus, jo silpnumą prieš jam nustimpant. Jau daug vėliau, kaimyninėje Salvadoro respublikoje, tokie patys simptomai pasireiškė ir man. Vieną dieną, kai aš ėjau namo gatve, kuri buvo ilga ir daugiau vertikali nei horizontali, kadangi ten buvo šlaitas, aš pradėjau labai prakaituoti ir kiekviename žingsnyje manyje augo silpnumas; aš maniau, kad mirsiu. Man neliko nieko kita, kaip tik kreiptis į mokytoją Litelantes, mano žmoną, ir paprašyti jos iškepti man jautienos. Ji taip ir padarė, o aš suvalgiau jautieną. Mano energijos grįžo į kūną, aš jaučiausi tarsi grįžęs į gyvenimą… Nuo to laiko aš sugrioviau iliuzijas apie vegetarišką sistemą.“ - iš paskaitos „Bendrasis Kosminis Trogoautoegokratinis Dėsnis“

Kiekvienas maistas (kuris nėra „tuščias“) turi maistinę vertę atsižvelgiant į penkis elementus.

„Kas liečia organikos temą, tai eteris yra artimai susijęs su moterimi ar seksualumu (Maithuna), oras su vynu (Madja), ugnis su mėsa (Mamsa), vanduo su žuvimi (Matsja) ir žemė su grūdais (Mudra).

Taigi inteligentiškai pasinaudodami penkiomis „M“ (Maithuna, Madja, Mamsa, Matsja, Mudra), t. y. moterimi, vynu, mėsa, žuvimi ir grūdais, mes iššaukiame elementų galią (Šakti), pritraukdami ją į savo vidų čia ir dabar.

Pančatatva sudaro sąlygas Šaktipūdžai ar, kitais žodžiais tariant, gnostikų Dieviškosios Motinos Kundalini Šakti garbinimui.

Nuostabios Maha-Kundalini kibirkštys yra randamos visose penkių gamtos elementų savybėse.

Šias kibirkštis savyje mes neatidėliotinai turime paversti liepsnomis.

Neabejotinai, netgi kai nematoma vidinė dievybė nėra randama „Intelektualaus Gyvūno“, klaidingai vadinamo Žmogumi, viduje, ji sąmoningai išplečia savo giliai slypinčią energiją per Pančatatva Ritualą, su aiškiu tikslu padėti Esmei pabudimo procese…

Mes turime aiškiai žinoti, jog penki elementai yra skirtingos vienos jėgos formos, kurios bando įkvėpti gyvenimą slaptojoje Esybėje tam, kad suvienytų jį su išoriniu gyvenimu, suvienytų vidinį su transcendentiniu, jog Esybė galėtų suvokti save čia ir dabar.

Mes turime išmokti intensyviai gyventi kiekviename momente penkių elementų pasaulyje…

Ką mes galime pasakyti apie Vaju Tatvą, oro elementą? Koks jos ryšys su vyno vaisiumi?

Akivaizdžiai joks girtuoklis negali įgyti nuostabių Vaju tatvos Galių…

Aišku, jog grynas, nefermentuotas vynas (vynuogių sultys) yra sėkmingai naudojamas Pančatatva Rituale…

Kokiu metodu ar būdu galime mes įgauti nuostabių Tedžas tatvos ugnies galių, jei mes darome klaidą atsisakydami mėsos elemento? Nelaimei, dauguma žmonių arba tampa fanatiškais vegetarais, arba beveik pavirsta kanibalais.  

Ką galima pasakyti apie Apas tatvą ir jos didžias galias? Akivaizdu, kad paslaptis mums leidžianti valdyti audras ir vaikščioti ant vandens yra randama žuvyje. Nelaimei, žmonės arba nekenčia jūros maisto, arba valgo jo per daug.

Kaip mes galime užkariauti Prithvi tatvą, žemės elemento galias, jei mes nekenčiame grūdų, daržovių ir augalų arba jei mes panaudojame juos netinkamai?“

- iš knygos „The Mystery of the Golden Blossom“

Raudona mėsa sukuria ugnį (Tedžas tatva), vynuogės ir jų sultys pažadina orą (Vaju tatva), jūros maistas sujudina vandenis (Apas tatva), daržovės ir neapdoroti grūdai yra iš žemės (Prithvi tatva). Visi šie elementai yra būtini, kad vyktų tinkamas maistinis ir dvasinis procesas mūsų viduje. Kad galėtume transmutuoti savo seksualinę energiją (Akaša tatva – eterio elementas) kaip vedę ar vieniši asmenys, mes turime stimuliuoti vidinę ugnį ir vandenį. Raudona mėsa ir jūros maistas sukuria šį efektą mūsų šventyklos viduje. Per daug raudonos mėsos, jūsų kūną privers jaustis tingiai; per savaitę mes turėtume valgyti mėsą daugiausiai tik 2 ar 3 kartus. 

„…Dideliais kiekiais vartojama mėsa (pvz., kiekvieną dieną) yra lyg nuodai kūnui. Dr. Arnoldas Krumas-Heleris, Berlyno Medicinos Universiteto profesorius ir žymus gnostikas, patvirtino, jog žmogus turėtų suvartoti 20% mėsos iš viso maisto raciono.“ - iš knygos „Introduction to Gnosis“

Iš kitos pusės, jūros maistas gali būti valgomas daug dažniau; išmokite įsiklausyti į tai, ko trokšta jūsų kūnas, o ne tai, ką siūlo jūsų Protas.

Maisto sukramtymas tinkamai yra būtinas tinkamam virškinimui.

„Vienas iš geriausių būdų gauti visas maistingas medžiagas iš mūsų įprastinio maisto, yra Tobulai Kramtyti Delikatesus. Dalinai sukramtytas maistas praranda didelę dalį maistingųjų medžiagų.  

Gerdamas vyną ar valgydamas mėsą, žuvį ar grūdus, gnostikas Vira taria Mantrą Krim, sustiprindamas ją savo Vaizduote taip, jog atrodo visa visata užplūsta, kartu su palaiminta Pasaulio Deive.“ – iš knygos „The Mystery of the Golden Blossom“

Mes neturėtume valgyti devoliucionuojančių gyvūnų mėsos, nes šių gyvūnų žemesnieji atomai maitina tik mūsų viduje esančius ego. Pavyzdžiui kiauliena yra iš kiaulės, kuri yra devoliucionuojantis gyvūnas ir tai yra vienas iš labiausiai paplitusių maisto šaltinių pasaulyje. Kai žmogus valgo kiaulieną, geismo/gašlumo Ego yra stiprinamas per devoliucionuojančius kiaulės atomus. Žmogus turėtų susilaikyti nuo kiaulienos valgymo, bet kokiu pavidalu. Kiti devoliucionujantys gyvūnai, kuriuos žmonės vartoja maistui įvairiose pasaulio šalyse, yra beždžionės, žiurkės ir dauguma šunų.

Praeityje vaisiai, daržovės ir nepaliesti grūdai visada atrodė tinkamas pasirinkimas kokybiškai mūsų kūno mitybai; ir jie buvo. Nelaimei, šiomis dienomis ir šiame amžiuje, mes turime būti atsargūs kokius vaisius, daržoves ir nepaliestus grūdus mes pasirenkame. Mokslininkai išrado įvairius būdus genetiškai modifikuoti ar skiepyti vaisius, daržoves, nepaliestus grūdus ir netgi gyvūnus. Tokį maistą jie vadina genetiškai modifikuotu maistu (GM). Pagal FDA ir Jungtinių Valstijų agrikultūros departamentą (USDA), egzistuoja 40 modifikuotų augalų rūsių, kurie atitinka federalinius reikalavimus užsiimti komercinei veikla. Kai kurie tokių augalų pavyzdžiai yra pomidorai ir kantalupos (melionų rūšis), kurie turi modifikuotas augimo charakteristikas; sojos ir cukriniai runkeliai, kurie yra atsparūs herbicidams; javai ir medvilnė (augalas) su padidintu atsparumu nuo vabzdžių kenkėjų.


A) Šparaginis kopūstas, B) Šparaginis-Žiedinis kopūstas ir C) Žiedinis kopūstas. Šparaginis-Žiedinis kopūstas (B) yra hibridas tarp Šparaginio kopūsto (A) ir Žiedinio kopūsto (C).

 


                        

Pomidorų hibridinė veislė (Vynuoginis Pomidoras) ir hibridas Oranžinis Žiedinis kopūstas.


To rezultatas yra sugadintas maistas; jis daugiau jau nėra ‘natūralios’ būsenos. Genetiškai modifikuoti maistą, reiškia pakeisti maistą. Visas gamtos sukurtas maistas turi specifines maistingas medžiagas ir vitaminus, kurie yra būtini mūsų fiziniam kūnui. Pagal genetinę sandarą visas maistas yra saulės šviesos, Kristaus jėgos laidininkas. Kai mokslininkai keičia šią augalo ar gyvūno genetinę struktūrą, jie taip pat pakeičia Kristaus energijos pertvarkymo principą, taip sukurdami ‘tuščią’ maistą. Mes matysime vis daugiau ir daugiau šio genetiškai modifikuoto maisto ateityje, nes mokslininkai tiki, jog jie tik pagerina gamtą, kai iš tikrųjų jie kuria didesnes, nenumatytas problemas.

„Modernūs mokslininkai yra labai toli netgi nuo įtarimo, jog kai bet koks augalas yra skiepijamas, jis negali paimti tam tikro tipo kosminių vibracinių bangų, kurios yra esminės ir būtinos gyvybei. Taigi logiška, jog tokių vaisų gyvybinėse gelmėse yra atliekama modifikacija.“ - iš knygos „The Social Transformation of Humanity“


Nemodifikuoti Apelsinai (atkreipkite dėmesį į viršūnėles, jos sandariai suaugusios).

 

Besėkliai (modifikuoti-skiepyti) Apelsinai. Atkreipkite dėmesį į viršūnėles, ten kur jos turėtų būti sandariai suaugusios. Jos yra nelygios, keistos, ne sferinės kaip normaliuose apelsinuose.

 

Taip pat viskas, kas be sėklų, yra modifikuota.

 

Didelė tikimybė, jog dauguma vynuogių, kurias rasite parduotuvėse yra besėklės. Mūsų dienomis, dauguma prekyboje esančių vynmedžių užaugina besėkles vynuoges. Norėdami turėti nemodifikuotų vynuogių sulčių, nusipirkite vynuogių su sėklomis ir išspauskite jų sultis su sulčiaspaude. Tai vienintelis būdas būti tikram, kad jūsų geriamos sultys nėra iš besėklių vynuogių.


Ir galiausiai, žmogus turėtų reguliariai mankštinti savo kūną; neperdedant, bet saikingai. Po valgio labai rekomenduojama pasivaikščioti.

Kaip kandidatai kelyje, mes turime žinoti visus aukščiau minėtus dalykus. Svarbu yra pasirinkti kuo mes maitiname savo kūnus, bet netapti fanatiškais taip pat. Mums reikia išmokti gyventi subalansuotai išsiderinusioje visuomenėje. Kelias link savirealizacijos reikalauja daugelio aukų ir pasikeitimų mūsų viduje.

Mūsų šventyklos atitinkama priežiūra ir rūpinimasis ja yra labai svarbus dalykas, jog po transformacijos būtų galima pasiekti tai ko ieškojome.


Kultūriniai Vaisiai

„Modernūs mokslininkai su savo kvailių-išmintimi pašalina vaisius, kuriuos didžioji gamta suteikė mūsų maitinimuisi. Šiomis dienomis ir šiame amžiuje skiepyti vaisiai yra madingi. Su savo kvailių-išmintimi, Šiaurės Amerikos mokslininkai iš vaisių padarė tikrą šventę akims.

Žmogus būna apimtas nuostabos kai pamato apelsinų, citrinų, vynuogių ir obuolių dydį iš Kalifornijos.

Yra patarlė, kuri teigia: „Ne viskas auksas, kas auksu žiba.“

Šie vaisiai yra skiepytų augalų produktai. Jau dabar šiuose vaisiuose (su visu jų stulbinančiu grožiu) praktiškai nėra nieko, ką Motina Gamta suteikė jiems, kad galėtų egzistuoti visi Jos gyvi padarai.

Modernūs mokslininkai yra labai toli netgi nuo suvokimo, jog kai koks nors augalas yra skiepijamas, jis negali priimti tam tikro tipo kosminių vibracinių bangų, kurios yra esminės ir būtinos išgyvenimui; Taigi logiška, jog tokių vaisių gyvybinėje gelmėje yra atliekama modifikacija.

Natūraliai, visažiniai netiki šiais dalykais, jie nežino jų; jie netgi neįtaria apie juos. Jie temato tik savo teorijas vaisiuose; teorijas, kuriomis jie prisikimšo savo galvas; jie temato tik chemines substancijas, kurias jie studijuoja laboratorijose ir t.t… Jie nesugeba pamatyti pačio vaisiaus, pamatyti ką Emanuelis Kantas pavadino ‘pačiu daiktu’.

Gerbtini senovės pranašai žinojo kaip pamatyti patį daiktą, patį vaisių; taigi jie žinojo apie šių garsių skiepijimų pasekmes.

Kai medis ar bet koks augalas yra skiepijamas, jis pasiekia tam tikrą būseną, kurią senovės Hierofantai, pasitelkdami savo mokslą, apibūdino keistu, egzotiniu vardu Absoizomosa.

Gerai žinoma, kad šioje būsenoje aprašomas augalas ar medis paslaptingu ir senoviniu vardu, absorbuoja tam tikras kosmines substancijas iš aplinkos, kurios nemaitina, o tik pasitarnauja automatiškai atstatyti jų pačių reprodukcinę subjektyvią būseną (kas yra paviršiuje).  

Kai yra randamas medis natūralioje, tyroje būsenoje, tampa aišku, jog jis pritraukia būtinas gyvybines substancijas iš Protokosmoso gyvų padarų mitybai. Tačiau kai jo natūrali būsena yra modifikuojama, toks medis praranda tą esminę savybę.

Vaisiai, kurie yra modifikacijos vaikai, turi gražią išvaizdą, bet yra beverčiai žmonijos mitybai.

Nešvariausi iš visų (išskyrus daržovių modifikavimą) yra žymūs vaisių konservai, hermetiškai uždaryti skardinėse, kurios trykšta nuodais. Šiaurės amerikiečiai nori užkonservuoti visą maistą hermetiškose skardinėse.

Tokio uždaryto maisto absurdiško vartojimo pasekmės yra gerai žinomas poliomielitas.

Rimčiausia yra tai, jog Šiaurės amerikiečiai atneša savo poliomielitą į visas šalis, kurias jie aplanko.

Supercivilizuoti, modernūs mokslininkai tiki, jog valgomų dalykų išlaikymas hermetiškai uždarytose skardinėse yra šių modernių dienų ir amžiaus dalykas. Tokio tipo eksperimentai jau buvo atlikti senovėje, bet jų buvo atsisakyta, nes buvo įrodytas jų nevertiškumas ir pavojus sveikatai.

Senovėje, Azijos kontinente, egzistavo šalis, kuri yra nežinoma dabartinei istorijai. Tos šalies pavadinimas buvo Maralpleicie. Jos gyventojai varžėsi su kita panašia šalimi, žinoma kaip Tikliamish.

Maralpleicie pirkliai išlaikė ir uždarydavo vaisius į tai, kas tada buvo vadinama Sikha Renenians indais. Šito tipo indai buvo pagaminti iš atsargiai perskeltos perlinės kriauklės, vištos kiaušinio trynio ir žuvies Esturion Choozna uodegos.

Tokie indai atrodė kaip labai gražios stiklinės puodynės, kurios nebuvo lygiai nušlifuotos. Jos buvo egzotiškai papuoštos nuostabiomis, spalvotomis, rytietiškomis nuostabaus grožio formomis. 

Po gilios analizės, senovės išminčiai suvokė, jog jose egzistavo žalingas grožis.

Mokslinės studijos leido jiems patikrinti, kad maistas laikomas tokiose puodynėse pavirto į nuodus organizmui.

Po daugybės laboratorinių testų, išminčiai padarė išvadą: kad maistas uždarytas tokiose hermetiškose puodynėse tampa nuodingas. 

Visi šie, senovinės šalies, išminčiai atrado (tarp daugelio kitų žalingų dalykų), jog nelaimingieji šio maisto iš puodynių vartotojai, prarado kuklumą, tapo nepadorūs ir negerbė savo organizmo.

To meto vyriausybė veikė daugiau pasitelkdama sąmonę, negu bevertė, moderni šios tamsios epohos vyriausybė, kurioje mes gyvename šiandien.

Tada iš esmės, vyriausybės uždraudė hermetiškai uždarytas puodynes maistui.
Šio laikmečio puodynės yra žalingesnės nei senovinių laikų. Maistas skardinėse atnešė mirtinas ligas žmonių rasei.

Aišku, kad nuodingi, aktyvūs skardos ir kitų metalų elementai, kurie yra hermetiškai uždarytose skardinėse, negali pasišalinti, negali išgaruoti, todėl jie susijungia su uždarytu maistu. Tai yra vadinama elementų sąryšiu, atsižvelgiant į vibracijų skaičių. 

Mes gyvename elektronikos ir Atomo studijų laikais, todėl mes turime išmokti kaip mąstyti vibracijų ir atomų terminais.  

Kai šie žymūs vaisių konservai, patalpinti nuodinguose induose, įsiskverbia į mūsų organizmą, jie akivaizdžiai pažeidžia jį, jie apsargdina jį.

Skiepytos daržovės ir šie žymūs vaisiai patalpinti skardinėse, sukelia ypatingą žalą žmonių rasei; o kaip su sardinėmis konservuose?

Apgailėtina žmonių rasė žingsniuoja visiškos degradacijos keliu.

Vyriausybės turi studijuoti šią pražūtingą metalinių indų problemą ir turi uždrausti vaisių ir daržovių skiepijimą.

Būtina yra kovoti už žmonių sveikatą. Modifikuoti žemės vaisius yra absurdas.

Cheminiai elementai, kuriuos studijuoja mokslininkai, nėra vienintelis dalykas, kas egzistuoja vaisiuje; prisiminkime, jog mes gyvename atomo ir elektronikos laikais.

Prisiminkime, kad mes gyvename vibracijų ir radioaktyvumo epochos, studijavimo laikais.

Vaisiuose egzistuoja radioaktyvūs gyvybiniai principai, kurie yra absoliučiai esminiai visų gyvų padarų sveikatai.

Modifikuoti šiuos gyvybinius principus yra nusikaltimas prieš žmones.“

- iš knygos „The Social Transformation of Humanity“

 

Priedas: Genetiškai modifikuotas maistas - kasdienybė


Paimta iš gnosticteachings.org svetainės


 „Išniekintojai,  atsitraukite! Gnosis yra  dviašmenis kardas. Jis  gina ir suteikia  gyvenimą nuolankiems  ir doriems; tačiau jis  sužeidžia ir sunaikina  smalsius ir nedorus.“ 

  - Samael Aun Weor

__________________

Kontaktai | Pirmas Puslapis | Naujienos