Pirmas Puslapis

 Įžanginė Informacija
 Ego
 Kursai
 Ištraukos Iš Raštų
 Paskaitos
 Alchemija
 Meilės Erdvė
 Kiti Straipsniai
 Knygos
 Mantros
 Audio Paskaitos
 Gnostiškas Menas
 Naujienos
 Nuorodos
 Forumas


Klausimai Svarbūs Moterims


Klausimas: Gerbiamas Mokytojau Samaeli, daugybė modernių daktarų rekomenduoja kontraceptines piliules kaip vaistus, skirtus reguliuoti mėnesines, ir kad būtų galima išvengti stipraus menstruacinio skausmo. Šalia viso to jie išrašo šį preparatą ir vienišoms moterims. Kokia yra Jūsų nuomonė šiuo klausimu?

Samael Aun Weor: Kontraceptinių tablečių poveikis nuimti menstruacinį skausmą man atrodo kaip visiškas absurdas. Tiesos vardu mes turime pasakyti, kad žmonės nežino Tikrojo Mokslo. Tai, kas dabar yra vadinama „mokslu“, yra ne kas kita, nei sugedusi ir apgailėtina teorijų masė. Aš manau, jog šios dirbtinės procedūros, kurios dabar tokios populiarios, yra 100% žalingos žmogaus sveikatai. Menstruacinis skausmas gali būti išgydomas daug efektyvesniais būdais, ne per kontraceptines tabletes, kurios yra kenksmingos.

Visų tų Antikristo mokslininkų požiūris yra nusikalstamas, jie išrado žymiąją kontraceptinę tabletę su visomis jos pasekmėmis. Akivaizdu, kad daugelis moterų tapo antikristo aukomis; žmonės turi suvokti, kad “antikristas” ir yra klaidingas mokslas, akademija ir ultra-modernus mokslas.

Žymioji kontraceptinė tabletė nėra būtina. Kas nori tikro reguliatoriaus, atsižvelgiant į kontracepcijos klausimą, turi dirbti su Arkanu A. Z. F.


Klausimas: Jei moteris kontroliavo savo pastojimą naudodama kontraceptines piliules ir tik po to atrado Gnosis mokymus ir nori juos praktikuoti. Ar ji turi ką nors daryti, kad išvalytų savo organizmą nuo šių nuodingų medžiagų, ar gamta tuo pasirūpins?

Samael Aun Weor: Atsižvelgiant į apsinuodijimą, kurį jūs gavote dėl antikristo mokslininkų rekomendacijų, viską palikite Gamtai. Ji būtinai pasirūpins tuo, visiškai išvalys organizmą. Mes kartojame, kad tikrai nebūtina naudoti kontraceptinių tablečių, tai yra 100% nusikaltimas. Gamta yra labai išmintinga ir turi dėsnius, kuriais reguliuoja populiacijos perteklių. Atminkite, kad viskas gamtoje atsiremia į švytuoklės dėsnį: jei šiandieną yra populiacijos sprogimas, kai mūsų pozicija keičiasi (judant švytuoklei), mes pamatysime save kitame kraštutinume ir tiksliai turėsime populiacijos sumažėjimą - „minusą“.

Tada, nagrinėjant šį klausimą, lieka „pliusas“ ir „minusas“. Visi „pliusai“ demografiškai yra kontroliuojami gamtos dėsnių. Kai žmonijos populiacija viršijama, visada prasideda karai arba marai, ar abu dalykai kartu. Faktas, kad dabartiniu momentu yra demografinis sprogimas ir tai rodo, signalizuoja, kad artėja karas, maras ir daugelis tolimesnių epidemijų.


Klausimas: Kokius šansus žmonės turi seksualiai Transmutuoti energiją, jei moteris pakeitė savo normalias seksualines funkcijas (buvo perrišti kiaušintakiai) ar šios funkcijos buvo pakeistos naudojant kokią nors kitą fizinę sistemą, jei vyras pasidarė vazektomiją? Ar šie asmenys galėtų susikurti Aukštesniuosius Egzistencinius Esybės Kūnus?

Samael Aun Weor: Kad tai būtų įmanoma, pirmiausia reikalingi žmogiškieji ištekliai. Reikia suprasti, kad Saulė (Kosminis Kristus) atlieka nuostabų eksperimentą gamtos mėgintuvėlyje; ji nori sukurti [tikrus] Žmones. Mes gerai žinome, jog humanoidų rasė reikalinga tam, kad būtų galima pagauti tam tikrų tipų ir potipių kosminę energiją, kurią jie vėliau transformuoja ir perduoda į žemesniuosius planetinio organizmo sluoksnius (liūdna humanoidų situacija, tiesa?). Be abejonės, Saulė nori daugiau ir į seksualines humanoidų liaukas patalpino žmogaus sėklas. Šios sėklos gali išsivystyti, jei mes bendradarbiausime. Jei bus priešingai, Saulės eksperimentas žlugs...

Per pirmus aštuonis Krikščionybės šimtmečius buvo sukurta daug Žmonių; Viduramžiais tai tapo retenybe; o dabar tai tapo dar didesne retenybe.

Kad tikras Žmogus galėtų egzistuoti, reikia, kad Aukštesniųjų Egzistencinių Esybės Kūnų sėklos, kurios yra patalpintos seksualinėse liaukose, deramai išsivystytų. Šios sėklos negali išsivystyti, jei nėra bendradarbiavimo mūsų viduje. Taip pat nekyla jokių klausimų, kad tokios sėklos negali išsivystyti nepalankioje terpėje.

Kai kažkas atlikinėja liaukų eksperimentus, kai perriša kanalus, kai yra persodinamos liaukos ar kai į organizmą persodinamos beždžionės liaukos, daromi kiti panašūs dalykai – rezultatai tikrai nebus džiuginantys. Kaip Žmogaus sėklos išsivystys tokiame organizme?

Jei mes stebėsime skruzdes, mes sugebėsime suvokti, jog praeityje jos buvo humanoidai. Nelaimei, tos rasės mokslininkai eksperimentavo su savo liaukomis: kūrė transplantus, perrišinėjo kanalus ir t. t. Rezultatas buvo toks, kad šiose būtybėse žmogaus sėklos negalėjo išsivystyti. Priešingai – jie po truputį sumažėjo ir mutavo; šiandien jie yra padarai, kuriuos mes gerai žinome ir kurių yra gausu Žemėje.


Klausimas: Kad užkirstų kelią vėžiui, oficiali medicina naudoja tam tikrą moterų ištyrimo būdą, vadinamą „Vaginos tepinėliu“. Ką moteris turėtų daryti tokiu atveju?

Samael Aun Weor: Senais laikais, kai žmonės buvo sveikesni, niekada nebūdavo daromi tokie tyrimai. Akivaizdžiai šie tyrimai yra gimę vien iš mokslininkų gašlumo, tai yra Proto gudrybės, kurias jie sugalvojo; jie moka išsisukti, jie yra nešvankūs. Antikristas akivaizdžiai yra labai klastingas, ir jie visi mėgaujasi tyrinėdami moterų seksualinius organus.

Jei atsiranda vėžys, tada išgydykite jį! Nieko nėra paprasčiau, kaip išgydyti vėžį. Mes jau supratome, kad barškuolė turi galią iš esmės sunaikinti netgi ir labai toli pažengusį vėžį. Nieko daugiau nereikia, kaip tik pašalinti barškuolės galvą ir barškutį. Likęs kūnas yra paliekamas išdžiūti saulėje ir po to duodamas pacientui kapsulėmis vieną per valandą, kol jis išgyja. Tiesą sakant, yra žinoma, kad barškuolė yra „labai jautri“ ir kas gydosi barškuole, negali vartoti jokių vaistų, kad ir kokie paprasti jie būtų, netgi aspirino. Taip padarius būtų tas pats, kaip sunaikinti gydančią barškuolės galią. Jei yra leidžiama barškuolės vaistams veikti be jokio mūsų įsikišimo - rezultatas bus stebinantis; pacientas bus išgydytas [Redaktorius: plačiau knygoje „Occult Medicine and Practical Magic”].

Taigi niekas nėra pasiekiama garsiais vaginaliniais tyrimais, niekam nepadeda visos tos „vaginalinių ląstelių“ studijos, visi kraštutiniai modernių mokslininkų išradimai.


Klausimas: Mokytojau, kokias technikas ar procedūras vedusi pora turi atlikti praktikuodami Sahadža Maithuną, kad pašalintų Defektus-„Aš“?

Samael Aun Weor: Cheminio susijungimo metu, pora turėtų prašyti pašalinti tą patį defektą. Tik dėl meilės ir geraširdiškumo trūkumo, vyras prašo vieno ar kito defekto sunaikinimo, o jo partnerė, kas liečia ją, prašo kito defekto mirties. Būtent dvilytė galia, kurią sukuria pora per seksualinį transą, sugeba panaudoti Dieviškąją Motiną Kundalini, kad sunaikintų tą ar kitą psichologinį Agregatą. Jei abi poros pusės nukreipia Elektrinę Ugnį prieš tą patį defektą - jis bus pašalintas iš karto.

Kartoju, abu poroje turi maldauti pašalinti tą patį defektą.


Klausimas: Mokytojau, kokia yra Jūsų nuomonė apie abortus?

Samael Aun Weor: Abortas sunaikina visą Motinos Gamtos darbą. (Mes gerai žinome, kad deivė Motina Gamta dirba kurdama organizmus). Kiekvienas iš mūsų turi Ją viduje, psichikoje. Tai Ji sujungia spermą su kiaušinėliu, tai Ji paruošia kiekvieną pirmykštę užsimezgusią ląstelę su 48 Chromosomomis; tai Ji suformuoja užsimezgusios ląstelės formavimosi impulsus, ir dėl to organizmas vystosi į kūrybinį archetipą.

Taigi realybėje Motina intensyviai stengiasi, kad sukurtų organizmą ir kai kas nors sunaikina Jos darbą - įvykdo nusikaltimą, kuris jokiu būdu nepraslys nepastebėtas Didžiojo Įstatymo. Būtų absurdas, jei Didysis Įstatymas leistų taip elgtis, taigi Jis natūraliai imasi priemonių prieš tuos, kurie naikina Motinos Gamtos darbą. Todėl abortas, įvykdytas apgalvotai, yra žmogžudystė ir Didysis Įstatymas kaip tik taip supranta tokį veiksmą.


Klausimas: Kai įvyksta persileidimas, ar mes galime tai laikyti karma?

Samael Aun Weor: Tai ne visada yra karmiški dalykai, nes kartais nelaimingas atsitikimas sukelia abortą. Kartais tai yra karma, kaip tokiais atvejais, kai moterims pradėjusioms brandinti vaisių, vienu ar kitu metu nepavyksta to padaryti.


Klausimas: Iš esmės, kokias pasekmes turi abortų praktikavimas žmonijai?

Samael Aun Weor: Kadangi žmonija yra atsidavusi klaidai ir praktikuoja abortų darymą (ir tai yra priimtina kaip normalus faktas, jau ir oficialiai), to pasekmės bus baisi karma Žemės gyventojams. Aišku, kad tie, kurie neturi nieko bendro su abortais, neturės mokėti už tokią karmą, tačiau visa tai turės įtaką didžioms katastrofoms, kurios artėja.


Klausimas: Kokia yra dabartinės politikos nesėkmės priežastis, kuri yra tokia būdinga modernios vyriausybės lyderiams?

Samael Aun Weor: Ši politinė nesėkmė, kurią panaudoja dabartiniai lyderiai, yra kilusi iš jų seksualinio silpnumo viduje. Yra gerai žinoma, jog dabartinė visuomenė yra valdoma „intelektualių nenaudėlių“. Jie yra baisūs sanguliautojai ir visa tai yra pademonstruojama vėl ir vėl. „Nenaudėlis“ yra Intelektualizmo ir dvasingumo trūkumo mišinys; dvasingumo trūkumas sukelia besaikį geismą ir aš kartoju, yra tikra tiesa, jog pasaulis yra valdomas „nenaudėlių“, ir visai nekeista, kad taip atsitinka. 

Taigi būdami silpni, politikai yra valdomi Antžmogio. Dėl seksualinio silpnumo jie yra valdomi Sauliškosios Žmonijos Sąmoningos Grupės, kuri veikia Esybės Aukštesniuose Centruose. Politikai yra kaip juodi pėstininkai, kuriais manipuliuoja vidinė Šviesos Brolija. Egzistuoja balti ir juodi pėstininkai ir vidinė Šviesos Brolija (kartais) sustiprina vieną ar kitą pėstininką, atsižvelgdama į tautų Karmą ir Dharmą.


Klausimas: Gerbiamas Mokytojau, ką jūs manote apie moterį; kaip ją apibūdintumėte?

Samael Aun Weor: Neabejotinai, moteris turi tokias pačias teises, kaip ir vyras. Jei mes atidžiai studijuosime žodį „Elohimai“, kuris figūruoja Biblijoje, pamatysime, jog tai yra moteriškos kilmės daiktavardis su vyriška daugiskaitine galūne. Tikslus tokio daiktavardžio vertimas yra dievai ir deivės.

[Redaktorius: neabejotinai, terminas „Elohimas“ yra išverstas kaip „Dievas“, įvairiose autorizuotose ir pataisytose Biblijos versijose].

Religija be deivių yra įsteigiama tarp materialistinio ateizmo ir jei Elohimai yra Dieviškos Dvilytės Būtybės, taip vadinami dievai ir deivės, aš galiu sakyti, kad galutiniam rezultate, mes būtume pusiaukelėje į ateizmą.

Negalima deivių pašalinti iš jokios religijos, kadangi dievybė mumyse yra ir vyriška, ir moteriška tuo pačiu metu.

Iš to mes galime padaryti logišką išvadą, kad moteris turi tokias pačias teisias, kaip ir vyras; ir kad vidinė Esybės Savirealizacija nėra įmanoma be atskirų dalių susijungimo: be moters ir vyro. Abu susijungę lytinių santykių metu jie sudaro neapsakomą būtybę, kūrėją-elohimą.


Klausimas: Kokia yra jūsų nuomonė apie tuos vyrus, kurie sako: “moteris yra tik kojos su makštimi”.

Samael Aun Weor: Moteris niekada negalėtų būti, kaip daugelis klaidingai galvoja, “tik vagina su kojomis”. Akivaizdu, kad taip kalbantys, parodo savo gašlumą, savo degeneraciją, savo liguistą seksualinę aistrą.  

Svarbu atsiminti, giliai pažymint, kad be seksualinio centro organizme, egzistuoja ir kiti centrai. Prisiminkime Intelektualinį, kuris randasi didžiosiose smegenyse; Emocinį, saulės rezginyje, bambos srityje; Motorinį (Judėjimo) Centrą, aukštesniojoje stuburo dalyje; ir Instinktinį, žemesniojoje stuburo dalyje.

Taigi ne tik kūrybinis centras egzistuoja moteriškoje būtybėje. Neabejotinai, egzistuoja ir kiti centrai. Daugumai, tų gašlių asmenų moters apibūdinimas, kaip apie paprasčiausią “makštį su kojomis”, kaip ir buvimas (kaip jau sakiau) liguistais ir nežmoniškais, taip pat rodo išdidumą ir aroganciją tuose žmonėse, kurie nešvankiai tai suformulavo.


Klausimas: Ar tai yra karminės pasekmės turėti moterišką įrankį ar fizinį kūną?

Samael Aun Weor: Man tikrai neatrodo, kad moteriškas kūnas yra karminis. Neabejotinai moteriškas kūnas, įrankis, simbolizuoja dievybės pasyvų-kuriantįjį aspektą. Aš jau sakiau (ir dar kartą aiškiai kartoju), kad Elohimai yra dievai ir deivės. Jei vyriškas Elohimo aspektas turi teisę turėti fizinį kūną, tada, taip pat ir moteriškas (to paties) aspektas turi teisę turėti moterišką-imlų kūną.


Klausimas: Kas yra aistringesnis, vyras ar moteris?

Samael Aun Weor: Akivaizdu, kad gyvuliška aistra egzistuoja; daugelis vyrų ir moterų turi tas pačias gyvuliškas aistras. Reikia atsižvelgti į tai, jog ego visada yra ego. Kartais jis sugrįš, regresuos; vėl inkorporuosis į vyriškus kūnus, kitais kartais į moteriškus kūnus. Ir jeigu jis vyro kūne išreikš savo aistras grynai vyrišku kampu, tai moteryje jis išreikš save tiksliai pagal moterišką požiūrį.


Klausimas: Ar moteris irgi patiria naktinius išsiliejimus, kaip tai atsitinka vyrams?

Samael Aun Weor: Moteris patiria naktinius išsiliejimus taip pat, net jei daugelis ir netiki tuo. Moterys, kurios turėjo tokių patirčių, labai gerai žino, jog moteriškas išsiliejimas yra faktas, o faktai lieka faktais, prieš faktus mes turime lenktis. 


Klausimas: Ar mes galime laikyti moterų menstruacijas karma?

Samael Aun Weor: Menstruacijos niekada negalėtų būti karma. Tie, kas taip mano, iš esmės klysta.

Išskirtinai prisiminkime kitus laikus, senovinės Lemūrijos žmones, kurie gyveno ten, kur dabar yra audringa jūra, kas mūsų dienomis vadinama Ramiuoju Vandenynu. Ten, visi žmonės buvo hermafroditai. Nėra jokių abejonių, jog tie gigantai, tie milžinai (taip gražiai atvaizduoti kai kuriose Velykų Salos skulptūrose), turėjo mėnesines. 

Moteriška dalis išleisdavo kiaušinėlį, ir pasaulį jis išvysdavo jau apvaisintas vyriškojo principo. Aš kartoju, visos tos būtybės savyje turėjo vyrišką ir moterišką aspektus. Tai buvo laikai, kai žmonės dauginosi pasitelkdami Ovuliacijos sistemą, kuri yra tokia pat sistema, kaip ir pas paukščius. Padaras formuojasi kiaušinyje ir po tam tikro laiko, suskaldo kiautą ir pradeda egzistenciją. Būtybė gimusi Lemūrijoje, buvo maitinama Tėvo-Motinos.

Tai buvo Aukso Amžius; tai buvo periodas, kuriame tekėjo tyras, gyvas vanduo, kartu su medumi ir pienu. Tuo metu neegzistavo nei “mano” ar “tavo”, viskas buvo visiems ir kiekvienas galėjo valgyti nuo kaimyno medžio, nejausdamas jokios Baimės. Tie, kas mokėjo groti lyra, sujaudindavo visą visatą, su savo stulbinančiomis melodijomis. Orfėjo lyra dar nebuvo nukritus ant Šventyklos grindų, suduždama į gabalus.  

Kai žmonija atsiskyrė į priešingas lytis, viskas pasikeitė. Kiaušinis buvo išleidžiamas iš kiaušidžių nepavaisintas, nes vyriškas principas atsiskyrė nuo moteriško. Taigi tada tapo būtina kooperuotis, kad būtų galima kurti. Tereikia prisiminti ilgas keliones, kai jie keliaudavo iš tolimiausių kraštų į šv. šventyklas (Kumarai, dieviškieji karaliai, instruktavo tose mistiškose praktikose).

Seksualinis aktas vykdavo išgrįstame paslapčių šventyklos kieme; žmonija dauginosi pasitelkdama Krijašakti, kitais žodžiais sakant, pasitelkdama valios ir Jogos galią. Niekas neįvykdydavo nusikaltimo, ištraukdamas Šventą Sėklą iš savo organizmo. Vienas spermatozoidas sugebėdavo pabėgti kažkuriuo momentu, kad apvaisintų įsčias.

To periodo metu, skausmas gimdant neegzistavo ir vaikai gimdavo nesuteikdami kančių mamoms. Nelaimei, mano mieli broliai ir seserys, atėjo metas, kai žmonės (sakykime, turėdami sąjungininkais kai kuriuos Tamsiuosius Principus, kurių buvo gausu pasaulio atmosferoje) atsidavė gyvuliškam Sanguliavimui. Tada žmonės buvo išvyti iš Paslapčių Šventyklų ir tai išliko kaip tradicija Šventose Knygose. Kaip tik dėl to yra sakoma: „Adomas ir Ieva buvo išvyti iš Žemiško Rojaus“.


Menstruacijos jokiu būdu nėra karma. Moteriškajam aspektui atsiskyrus nuo vyriško, jam (moteriškajam aspektui) ir toliau tęsėsi menstruacijos, ir toliau buvo išleidžiamas kiaušinėlis, bet neapvaisintas ir tai nėra karma, o natūrali funkcija.  


Klausimas: Ar grafas Drakula egzistavo iš tikrųjų? Jei taip, ką jūs galite mums papasakoti apie vampyrizmą?

Samael Aun Weor: Gerai, daug kas yra pasakyta apie vampyrizmą; sakoma, kad daug moterų tampa vampyrizmo aukomis. Neneigiu, jog egzistuoja seksualiniai vampyrai (taip, jie tikrai egzistuoja). Drakulos egzistavo ir toliau egzistuoja, kalbant toliau, šiandieną yra normalu, jog jų yra gausu visur (jie egzistuoja ir yra visur), dažnai jie yra vadinami raganiais.

Verta prisiminti trojėnų kelionę su žymiosiomis raganomis, apie kurias rašė Vergilijus, poetas iš Mantua, kūrinyje „Eneida“. Nėra jokių abejonių, kad kai tos juodosios kerėtojos, tos raganos, patalpina savo kūnus į Džinų būseną, jos gali transportuoti save į skirtingas Žemės vietas.

Jei jie/jos turi priešų, jie prisiartina ir įkanda. Žaizda atsiranda vėliau kaip juoda dėmė, šioje ar kitoje kūno vietoje. Taigi iš tikrųjų jie nėra vampyrai, o raganos ir raganiai. Ir tai yra viskas. Jie vadinami kerėtojomis, kerėtojais ir yra labai dažnas reiškinys, jūs tai žinote.


Klausimas: Ar moteris, kaip ir vyras, turi sėklos skystį? Jei atsakymas yra teigiamas, kaip jis vadinamas?

Samael Aun Weor: Moteriškas sėklos skystis yra kristalinis, mes taip pat jį galime pavadinti stiklišku skysčiu, prisitaikančiu, tąsiu. Natūraliai savyje jis neturi milijonų spermatozoidų, kaip yra neabejotinai vyro atveju, bet jis turi gyvybinius principus: hormonus, jėgas ir nepaprastas substancijas. Neabejotina, jog moteris patirdama orgazmą, praranda nesuskaičiuojamus lobius: kalorijas, Praną, Seksualinį Vandenilį SI-12, su kuriuo yra įmanoma sukurti Aukštesniuosius Egzistencinius Esybės Kūnus.


Klausimas: Kodėl nepatartina moteriai (ir netekėjusiai, ir santuokoje), atlikti transmutacijos praktikas, kai jai yra mėnesinės?

Samael Aun Weor: Nepatartina moteriai transmutuoti kūrybines energijas mėnesinių metu. Mes turime atsižvelgti į tai, jog tai yra labai subtilus procesas, kadangi tam tikros substancijos gali pakilti į smegenis ir padaryti rimtą žalą.


Klausimas: Ar patartina moteriai atlikti transmutacijos praktikas, pvz. panaudojant klasikinę muziką.

Samael Aun Weor: Įmanoma atlikti transmutacijos pratimus su nenusakoma, didžių Mokytojų, muzika. Tokiu būdu mes galime apsivalyti taip pat. Prisiminkite devynias Bethoveno simfonijas, Mocarto Užburtąją Fleitą, kurios primena mums senovinio Egipto Iniciaciją, t. t. Taip pat galima išgryninti kūrybines energijas pasitelkiant sveiką sportą, tokį kaip plaukimas, tenisas ir t. t. Bet kokiu atveju, apsivalyti (išgryninti energijas) nėra žalinga.  


Klausimas: Ar gali moteris nevalingai transmutuoti savo kūrybines energijas?

Samael Aun Weor: Ar gali kas nors transmutuoti nevalingai? Tai būtų įmanoma, jei jie klausytų mielų simfonijų, jei sugebėtų pasiekti ekstazės būsenas, tokias kaip pasiekė Šventoji Teresė Avilietė ar Pranciškus iš Asyžiaus.    


Klausimas: Kokia yra peristaltinių judesių ar pulsavimų priežastis moteriškuose seksualiniuose organuose, kai jie yra sujaudinti?

Samael Aun Weor: Neginčijamai, moteriški kūrybiniai organai (seksualinio susijaudinimo metu) pulsuoja tam tikru ritmu. Neabejotina, jog šios pulsacijos paklūsta širdies išsiplėtimui ir susitraukimui. Atminkite, kad ir vyro falas pulsuoja. Toliau, jei mes suvoksime faktą, jog klitoris (moterų kūrybinių organų specifinis centras) yra vyriškas, tada mes galėsime sau paaiškinti, kas iš tikrųjų yra moteriškų kūrybinių organų peristaltinis judėjimas (pulsacijos).


Klausimas: Ar susijaudinimas yra būtinas atlikti transmutacijos pratimams?

Samael Aun Weor: Priverstinis seksualinis susijaudinimas nėra būtinas, kad būtų galima sėkmingai atlikti transmutaciją. Tie, kas taip galvoja, teieško tik patenkinti geismą.


Klausimas: Kaip šaltas ar karštas temperamentas, ypatingai moteryje, įtakoja vidinę savirealizaciją?

Samael Aun weor: Kad moteris galėtų pasiekti savirealizaciją, ji neturi būti nei aistringa, nei šalta, kaip ledas; kaip yra sakoma: „ne per daug ir ne per mažai“. Svarbu moteriai būti tobuloje Pusiausvyroje; mes niekada neturėtume pažeisti Pusiausvyros Dėsnio. Tai yra viskas!


Klausimas: Kokia yra tikroji moters šaltumo priežastis?

Samael Aun Weor: Dažnai moteris yra šalta tiesiog dėl savo seksualinės prigimties, dėl savo organizmo sandaros, t. t. Toliau, jei šis ego išsikūnija ir sugrįžta į vyro kūną, toks vyras gali būti žiaurus, žiūrint seksualiniu požiūriu. Arba atvirkščiai, jei jis sugrįžta, jei naujai įsikūnija į sveiką ir stiprų moterišką kūną, jis gali pradėti gašliai save išreikšti. Ar jūs suprantate?


Klausimas: Kodėl daugelis moterų yra nevaisingos?

Samael Aun Weor: Nevaisingumo Causa Causorum moteryse yra karma. Moterys, kurios praeityje nežinojo, kaip atlikti savo pareigas būnant motinomis, savo naujose egzistencijose gimsta nevaisingos. Tos moterys, kurios niekada nenorėjo vaikų ar atstūmė juos, sugrįžusios, įsikūnijusios naujuose moteriškuose įrankiuose, turi kentėti nevaisingumo moralinį skausmą.


Klausimas: Ką jūs galite pasakyti apie šiuolaikinę moterį, žvelgiant griežtai Gnostišku požiūriu?

Samael Aun Weor: Istorijos eigoje egzistuoja vyriško “pliuso” ir moteriško “pliuso” periodai. Mes žinome, kad vyriška lytis valdo 42 metus ir taip pat moteriška lytis valdo 42 metus. Sakoma, jog pilnas seksualinis ciklas yra 84 metai.

Kai Urano vyriškas polius yra atsisukęs link saulės, tenai (Urane) atkeliauja, nusileidžia vadovaujanti jėga. Ji suteikia vyriškai lyčiai autoritetą valdyti. Tereikia prisiminti pvz., piratų laikus, kilnius žmonių poelgius, didžius karus.

Taip pat mes turime prisiminti, jog kai Urano moteriškas polius yra atsisukęs link saulės, iš ten ateinanti jėga pakelia moterį ir padaro taip, kad ji įgauna valdžią ir valdo. Kaip tik dabar (1975 m.), šiomis akimirkomis, mes esame moteriškame “pliuse”: moteris yra valdžioje, banke, visuomenėje, moksle ir t. t.

Nelaimei, žmonės tiksliai nežino kada valdo vyriška ar moteriška lytis. Žmogus turėtų pasinaudoti šių energijų suteikiamais privalumais, kad pasiektų vidinę Esybės savirealizaciją.

Deja žmonės tiksliai nežino kada valdo vyriška lytis, juk ir pačiame žmoguje, tame pačiame humanoide, egzistuoja 42 metai galingos vyriškos veiklos ir 42 metai moteriškos. Todėl yra sakoma, kad jei individas pvz., yra gimęs taip vadinamame vyriškame “pliuse”, tuo metu, kai planeta Uranas vibruoja teigiama forma, tai neginčijamai, jis turės milžinišką seksualinę jėgą (tų 42 metų laikotarpiu).

Bet kai atkeliauja moteriškas aspektas, vietoj seksualinio nuovargio, vietoj silpnumo, jis yra dar stipresnis, dėl priešingo poliaus įtakos. Čia yra vyriška ir moteriška jėgos, kintančios visame žavingame didžios Visatos ritme. 

Šiais laikais (1975m.), moteris dominuoja, valdo ir tai dar ilgai tęsis. Ateis laikas, kai jos galimybės baigsis; kai tai atsitiks, vyras vėl sugrįš paimti valdžios skeptro. Tai yra viskas, ką aš norėjau dabar pasakyti moters atžvilgiu.


Klausimas: Kodėl daugelį gnostikų studentų baugina 15-ta Taro korta? Kodėl šioje kortoje pavaizduotas velnias, Tifonas Bafometas, yra su krūtimis, lyg jis irgi būtų dvilytis?

Samael Aun Weor: Gerai, šiek tiek pakalbėkime apie 15-tą Taro kortą. Man malonu kalbėti apie šiąPenkioliktas arkanas kortą. Nežinau kodėl žmonės taip negatyviai teisia Tifoną Bafometą. Tačiau gnostikas niekada neignoruoja tos frazės, kuri sako: „Aš tikiu į Bafometo ir Abrakso paslaptį“.

15-ta Taro korta („velnias“) yra ypatingai reikšminga. Prisiminkite, kad ji eina po 13-tos ir 14-tos kortų. Neabejotinai, 13-ta atitinka psichologinę „aš pats“, „pats“, ego mirtį. 14-ta korta mums kalba apie santūrumą, Tyrumą ir tobulumą, kas yra ego mirties rezultatas.

Po to eina 15-ta, kuri neišvengiamai atitinka Pirmapradį Dvilypumą, Bafometo ir Abrakso Paslaptį, velnią (šis paskutinis žodis baugina pamaldžius žmones, bet išminčiui, jis slepia ypatingą išmintį).

Paryžiaus Dievo Motinos katedroje yra matomas varnas, kuris įbedęs akis žiūri į šventyklos kampą, link vietos, kurioje yra mažas kertinis akmuo, Mokytojo Akmuo, Tiesos Akmuo. Šis akmuo turi formą, baisią, su ragais, kurie gąsdina: velnio formą (tai yra siaubas daugeliui pseudoezoterikų ir pseudookultistų). Viduramžių alchemikai sakė: „Deginkit savo knygas ir balinkite žalvarį“.

Kodėl juodas varnas žiūri į velnią? Todėl, kad mes turime mirti savo viduje, nes būtina sunaikinti nežmoniškus elementus, kuriuos mes nešiojamės savo psichikoje. Neatidėliotinai reikia juos susmulkinti į pelenus, kosmines dulkes. Taip mes galėsime „išbalinti žalvarį“. Žalvaris ar varis yra simbolizuojamas Aušrine Žvaigžde. Jūs jau aiškiai žinote, jog vienu metu, visai neseniai, ši Aušrinė Žvaigždė buvo Liuciferis, šviesos kūrėjas.

Tada, jei mums pavyksta sunaikinti viską, kas mumyse yra nežmoniško, mes išbalinsime žalvarį, išbalinsime velnią. Šis velnias yra Logos atspindys mūsų viduje, čia ir dabar. Praeityje, jis buvo labiausiai spindintis Arkangelas, žėrintis begalinėje erdvėje. Jis yra (mes sakome) pati svarbiausia mūsų Esybės dalis; jis yra mūsų Esybė, kuri praeityje buvo švytinti, tviskanti, nuostabi (pats aukščiausiasis arkangelas). Nelaimei, kai mes puolėme į gyvulišką dauginimąsi, jis buvo įmestas į pragarą. Dabar jis juodas kaip anglis, dėl mūsų jis yra apgailėtinoje padėtyje.

Dabar jūs suvoksite, mano mieli broliai ir seserys, kodėl Liuciferis (knygoje „Dieviškoji Komedija“) yra patalpintas Žemės centre, verkiantis iš savo 6 akių (pakartodami šį šešetą ar skaičių 6 tris kartus, mes turime 666 - „didžiąją kekšę“).

„Jis verkė savo šešiomis akimis ir trimis jo skruostais riedėjo ašaros ir kruvinos seilės…“ - iš knygos „Dieviškoji Komedija“, pagal Dantę Aligjerį

Taip, jis verkia, nes mes taip ji pakeitėme, mes padarėme jį juodą, kaip anglis ir dabar turime jį išbalinti. Tai įmanoma tik šalinant nežmogiškus elementus, kuriuos mes nešiojamės viduje, sunaikinant mūsų psichologines klaidas, padarant galą „aš pats“, mirštant čia ir dabar. Bet jei mes ir toliau egzistuosime su savo klaidomis, jei ir toliau eisime sanguliavimo, neapykantos, gašlumo, pavydo, veidmainystės, išdidumo, t. t. keliu, tai jis ir toliau liks suterštas.

PrometėjasJis yra Prometėjas (prirakintas prie lytinių santykių uolos), kuris nenusakomai kentėjo ir kurio vidurius rijo grifas. Taip, grifo Troškimas; jis (Prometėjas) yra pririštas prie egzistencijos. Mes turime užjausti šį individualų vidinį velnią, išbalinti jį ir tada (mylimieji mano broliai ir seserys) mes neatidėliotinai turime jį padaryti tviskančiu.

Jei kai kurie žmonės vertina Giovanni Papini knygą pavadinimu „The Devil“, tai taip yra todėl, kad šiam žmogui pavyko intuiciškai suvokti, kas yra Bafometo paslaptis. Jis pasakė: „Jei Dievas yra tyra meilė ir jis atleidžia visoms būtybėms, tai kodėl jis negali atleisti velniui“? Šie žodžiai uždirbo jam ekskomunikaciją (jis buvo „sugadintas Vatikano vaikas“).

Nepaisant to, mes netikime antropomorfiniu velniu, kuris sėdi tarp debesų ir laido žaibus į liūdnas žmonijos minias.  Mieli broliai ir seserys, mes mąstome apie asmeninį, individualų velnią, vidinį velnią; velnią, kuris gali tapti spindinčiu, žėrėti ir šviesti.

Balinkite žalvarį ir deginkite savo knygas…

„Žalvario balinimas“ turi daugiau vertės, nei visos užrašytos ir galinčios būti užrašytos teorijos. Kai velnias yra išbalintas, jis susijungia su mūsų Siela, su mūsų Dvasia ir tada mes pakeičiame save į kažką visai skirtingo, kito: į šviesos arkangelus, į šviesos viešpačius (Kaip tik todėl, Liuciferis yra vadinamas šviesos kūrėju).

Aš negaliu surasti motyvo (dievišką dvilytę būtybę) pasmerkti, kaip kažką niekingo. 15-ta Taro korta eina po 13-tos (kuri reiškia ego, „“, „aš pats“ mirtį) ir po 14-tos (žmogaus, kuris įgijo santūrumą, tobulumą). Taigi po to eina 15-ta korta, kuri yra tai, kas vėl tampa tviskančiu: tai yra dieviškoji dvilytė būtybė; ji yra velnias transformuotas į Liuciferį, ji yra „išbalintas žalvaris“.


Klausimas: Ką galite pasakyti apie tuos, kurie niekina moterį, kurie neįvertina jos?

Samael Aun Weor: Tie, kurie neįvertina moteriškos lyties, kurie laiko ją žemesne, eina klaidingu keliu, nes Elohimai yra dievai ir deivės. Moteriškas Dievo aspektas neturėtų būti neįvertintas.


Klausimas: Koks turėtų būti moters pagrindinis užsiėmimas, atsižvelgiant į jos vidinį gyvenimą?

Samael Aun Weor: Moteriai yra svarbu užsiimti savo Sąmonės pabudinimu. Tereikia prisiminti, jog tolimoje praeityje, dėl tam tikros šventų individų klaidos, žmonija išsivystė pasibjaurėtiną “Kundabuferio organą”. Vėliau, kai šis “organas” buvo pašalintas iš žmonių giminės, (kiekviename organizme) liko kažkas šlykštaus.

Aš kalbu apie visus šiuos “nežmoniškus elementus”, kurie visi kartu sudaro ego, “aš pats”, “pats”; sakoma, jog “nežmoniški elementai” pasiliekantys gyvūnų organizmuose, yra tiesiog blogos šlykštaus kundabuferio organo pasekmės ir su šiomis negatyviomis pasekmėmis Esmė, Sąmonė giliai miega.

Pradžioje miegas buvo menkai aprašytas, bet po Atlantidos kontinento nugrimzdimo, žmonės išliko giliai užhipnotizuoti šlykštaus kundabuferio organo bloga lemiančios galios.  Akivaizdu, jog ego, “aš”, yra tokio “Organo” pasekmė ir taip mes viduje miegame, tai yra subjektyvu; sąmonė mumyse išlieka apdirbama subjektyviu būdu.

Jei aš teigsiu, kad žmonija yra užhipnotizuota, aš nesuklysiu. Be jokios abejonės, žmonės nesuvokia, kad jie yra hipnozės būsenoje; žmonės tiki esantys pabudę, ir čia yra didi klaida. Mes žinome, kad hipnotizmas egzistuoja tik tada, kai tai pasireiškia, kai ši hipnozinė jėga pasireiškia labai intensyviai, kai ji yra sukoncentruota į tam tikrą asmenį (pvz., hipnozės seanse). Neskaitant šito, žmonės ignoruoja faktą, jog jie yra gilio miego hipnozės būsenoje.

Kai ateiname į pasaulį, kad gimtume, mes suformuojame naują Asmenybę. Vėliau mes lankome mokyklą ir kaip yra įprasta, mes esame išlavinami pagal to laikmečio papročius; mes esame instruktuojami, mokomi įvairių išankstinių nusistatymų, t. t. Viskame tame, veikiami tos slegiančios įtakos, mes savyje sukuriame klaidingą sąmonę. Bet pati Esmė gilumoje, lieka ten miegoti. Galėtume sakyti, jog joje yra sudėti duomenys, reikalingi vidinei Esybės savirealizacijai, bet (aš kartoju) tai yra pakankamai neįvertinama ir netgi aprašoma kaip “pasąmonė”; mes laikome “autentišku, tikru, tinkamu, sąmone” tik visą šį teorijų bagažą, kurį mes nešiojamės viduje, visą klaidingą išsilavinimą, kurį mes gavome, visus šiuos rasės, kastos, tautos prietarus.

Taigi tada, kiekviename iš mūsų, išsivystė dvilypė sąmonė. Ezoteriškai kalbant, sąmonė yra vadinama “Zoostat” (užrašoma raidėmis Z-O-O-S-T-A-T). Liūdna žinoti, kad tokią akimirką Zoostat yra padalinama į dvi dalis. Neabejotina ir tai yra visiška tiesa, jog Gamta prisitaiko, ji turi patalpinti dvi kraujo tėkmes mūsų organizme (aiškiau kalbant – dvi sistemas). Pirmoji išreiškia save kai mes nemiegame (kraujas tekas į tam tikras kraujagysles). Antroji išreiškia save mūsų miego valandomis, kur kai kurios (kitos) kraujagyslės yra pripildomos krauju. Taigi tada, atsižvelgiant į dvilytį Zoostat funkcionalizmą, savyje mes turime dvi cirkuliuojančias sistemas.

Mums reikia pabusti, perplėšti uždangą ir pabaigti su viskuo, kas nėra iš Esybės: pabaikite su visais rasės, šeimos ir tautos prietarais, išankstiniais nusistatymais; su visu, mūsų gautu, klaidingu išsilavinimu, su visa šia Klaidinga Sąmone. Mes turime sunaikinti ego, susmulkinti juos į pelenus, kad galiausiai Esmė galėtų save išreikšti mumyse. Esmėje yra patalpinti visi duomenys, reikalingi vidinei savirealizacijai. Tai yra kažkas neatidėliotino, tai, kas neturi būti atidėta ir uždelsta.

Moteris yra šaukiama pabusti (ją turėtų tai dominti) ir stengtis, kad ir vyras galėtų pabusti. Niekas nėra arčiau vyro, kaip moteris, todėl ji turėtų stengtis padėti vyrui, kadangi šis laikotarpis, kuriame mes gyvename, yra ypatingai degeneravęs. 

Pasitelkdami nuostabią kūrybinę energiją, mes galime sukurti Aukštesniuosius Egzistencinius Esybės Kūnus. Daug yra klabėta apie Astralinį Kūną, nelaimei, šiandienos humanoidams nepriklauso šis nuostabus įrankis. Paprastai mes sakytume: “aš keliauju Astraliniame kūne” ir t. t., bet tokio tipo “astralinės kelionės” yra ego kelionės (t. y. “aš”, “aš pats”, kuris pakeičia Astralinį Kūną, kad galėtų keliauti mėnulio astraliniame kūne beribėje erdvėje).   

Mums yra svarbu susikurti tikrą Astralinį Kūną ir tai yra įmanoma tik pasitelkus slaptos filosofijos Merkurijų, išmokstant kaip reikia transmutuoti šią nuostabią jėgą. Tikras Astralinio Kūno pavadinimas yra Kedsjano kūnas (rašoma: K-E-D-S-J-A-N-O). Tie (vyrai ir moterys), kurie žino, kaip sąmoningai transmutuoti sėklą į energiją, gali susikurti Kedsjano kūną. Turėdamas tokį kūną, žmogus tai suvokia ir gali sąmoningai ir aktyviai keliauti su juo. Vėliau reikės susikurti autentišką Objektyvaus Samprotavimo kūną, kuris yra Mentalinis Kūnas (nepaprastas Įrankis, kuris yra suformuojamas tik per Vandenilio Si-12 seksualinę transmutaciją). Ir galiausiai reikės susikurti Egoitoorasiana kūną ar Esybės valios kūną, kuris yra vadinamas Priežastiniu Kūnu.

Septyni Esybės kūnai


Šiuos minėtus kūnus, aš kartoju, galima sukurti transmutuojant sėklą į energiją. Kai žmogui pavyksta įgyti šiuos įrankius, kai jie tikrai jam priklauso, tada jis gali įkūnyti savo psichinį principą viduje, savo tikrą vidinę Esybę ir tapti tikru žmogumi, autentišku žmogumi (žodyje “žmogus”, aš matau ir vyrą, ir moterį, kaip ir žodyje “Elohimas”, kuris reiškia dievą ir deivę).

Taigi tada, mieli broliai ir seserys, intensyviai dirbkite su kūrybine Trečiojo Logos energija, tai neturi būti atidėta, neturi būti uždelsta, jei vieną dieną mes tikrai norime pasiekti galutinį Išsilaisvinimą.


Klausimas: Gerbiamas Mokytojau, Hebrajų Biblijoje, siejant su moters mėnesinėmis, yra sakoma:

„Kai moteris patiria kraujoplūdį, kuris yra įprastinis išsiliejimas iš jos kūno, nešvari ji bus septynias dienas. O kas ją palies, bus nešvarus ligi vakaro.” - Kunigų knyga 15:19

Kita vertus, kūrinio “The Creative Energy” autorius teigia, jog ovuliacija ar menstruacijos turi tas pačias substancijas, kaip ir Ens Seminis, tokias kaip lecitiną, fosforą, ir iš esmės substancijas, kurios sustiprina smegenis. Dėl šios priežasties, mes klausiame: “ar gali menstruacijos būti laikomos sanguliavimu?”

Samael Aun Weor: Noriu, kad jūs žinotumėte, jog menstruacijos niekada nėra sanguliavimas (tai yra akivaizdu). Biblija teigia, kad kai moteriai vyksta menstruacijos, ji yra “nešvari”, bet ne dėl kiaušinėlio, kuris prarandamas, o dėl kraujo, kuris akivaizdžiai yra išstumiamas; jis yra pilnas žalingų skysčių, kuriuose dauginasi gausybė lervų. Bet kuriuo atveju, jei tyras vyras gali pašalinti vieną spermatozoidą apvaisinimui, moteris taip pat turi teisę pašalinti vieną kiaušinėlį ir tame nėra jokios nuodėmės ar sanguliavimo.

Kai kurie gyvybiniai principai yra prarandami kraujo pašalinime, bet moksliškai, pašalinamas yra tik vienas kiaušinėlis, kuris pasišalina iš kiaušidžių.

Neperdėkite teigdami, kad moteris prarasdama kiaušinėlį kas mėnesį, yra sanguliautoja. Tai būtų absurdas, tai būtų lyg teigti, kad Seksualinės Magijos metu, vyras prarasdamas vieną spermatozoidą, taip pat padaro tokią pačią nuodėmę; tai nėra sanguliavimas. Mes turime mąstyti, ramiai apmąstyti ir matyti šiuos dalykus tokius, kokie jie yra iš tikrųjų ir be jokio perdėjimo: Menstruacijos nėra sanguliavimas.


Klausimas: Kalbant toliau, mes norėtume paklausti: „ar galima kas mėnesinį kiaušinėlio netekimą prilyginti naktiniam išsiliejimui, kaip teigia kūrinio “The Creative Energy” autorius?”

Samael Aun Weor: Absoliučiai klaidinga yra teigti, jog mėnesinės prilygsta naktiniam išsiliejimui. Mes žinome, kad naktinio išsiliejimo metu, vyras netenka apytiksliai 7 ar 8 milijonų spermatozoidų. Kita vertus, menstruacijų metų, moteris netenka tik vieno kiaušinėlio. Taigi matematiškai, kūrinio “The Creative Energy” autorius, šiuo atveju, absoliučiai klysta, nes matematika neklysta. Ir kas liečia cheminius elementus (tokius kaip lecitinas ir kitus), tai jie visi tariamai randami kraujyje; kraujas, pašalinamas per menstruacijas, turi tik negyvas atliekas ar cheminius principus, kurie dabar yra nereikalingi organizmui. 


Klausimas: Ar tiesa, kad vyras yra labiau inteligentiškas nei moteris?

Samael Aun Weor: Daugelis moterų Inteligencija pranoksta vyrus. Egzistuoja moterys genijai: J. BlavatskajaP. Blavatskaja, Ani Bezant, Meibl Kolinz, t. t. buvo labiau inteligentiškos nei bet kurie vyrai, laikomi genijais.


Klausimas: Savo knygose jūs minėjote apie dauginimąsi sporomis senovės laikais. Taip pat jūs teigiate, jog šios sporos atsiskirdavo nuo kojų blauzdų. Ar kojos kaip nors susiję su lytiniais santykiais?

Samael Aun weor: Dauginimasis atžalomis egzistavo (Hiperboriečių periodo metu). Sporos pačios atsiskirdavo nuo blauzdų. Bet audinių ir kaulų hermafroditas, Lemūrijos laikų hermafroditas, kuris dauginosi pumpuravimusi, turėjo menstruacijas viduje, organizmo viduje; toks kiaušinis, po tam tikro laiko (kaip ir vyksta su paukščiais) atsiverdavo, kad galėtų gimti nauja būtybė. Vėliau šį naujagimį maitindavo Tėvas-Motina.

Įvykus žmogaus atskyrimui į dvi atskiras lytis, menstruacijos išliko moteriškoje dalyje, tik skirtumas buvo tas, jog užuomazga buvo maitinama organizmo, kuris ją pagimdė.

Taigi seksualinis susijungimas tapo būtinas, kad toliau galėtų egzistuoti žmonių rasė. Šis padalinimas į dvi priešingas lytis yra simbolizuojamas (Pradžios Knygoje) scena, kai Dievas išima šonkaulį iš Adomo, išima hebrajų mitologijos Ievą.


Klausimas: Ar gnosticizme nekaltybė yra kažkas labai svarbaus?

Samael Aun Weor: Tas ryšys su mergystės plėve yra grandiozinis! Nekaltybė visada buvo didžiai gerbiama didžių ezoteriškų civilizacijų senovėje. Nelaimei, šioje einančioje žemyn Kali-Jugos ar Geležies Amžiaus fazėje, viskas pasikeitė. Šiaurės amerikiečiai nekenčia nekaltybės; Amerikoje gimstančios mergaitės yra operuojamos, kad butų pašalinta nekaltybė.


Klausimas: Koks yra skirtumas, ypatingai moteryje, tarp seksualinio impulso ir besaikio erotinio pojūčio?

Samael Aun Weor: Visiškai natūralu, jog moteris jaučia seksualinį impulsą. Bet visai kitas dalykas yra besaikis erotinis pojūtis. Tai parodo nepažabotą gyvulišką aistrą, žvėrišką degeneraciją.


Klausimas: Kokią žinute perduotumėte vienišoms moterims?

Samael Aun Weor: Vienišos moterys turėtų žinoti kaip išlaukti. Didysis Įstatymas ir Tėvas, esantis paslaptyje, geriausiai žino kas mums yra geriausia ir tinkamą akimirką, ir valandą suteiks vienišai moteriai vyrą, kurio jai reikia. Dėl to yra sakoma: “santuoka ir prieglobstis nusileidžia iš dangaus”.


Klausimas: Ar moteris, kaip ir vyras, lygiai taip pat gali tobulėti savirealizacijos kelyje?

Samael Aun Weor: Moteris, kaip ir bet kuris vyras, gali lygiai taip pat tobulėti kelyje. Ji gali pasiekti Meistriškumą Penktoje Ugnies Iniciacijoje. Ėjimas toliau yra galimas tik dedant milžiniškas vidines pastangas.


Klausimas: Ar moteris turi nutraukti Seksualinės Magijos praktikavimą nėštumo laikotarpiu.

Samael Aun Weor: “Nėščia” moteris turi palaukti kol gims vaikas, prieš atnaujindama savo seksualinės transmutacijos darbą.


Klausimas: Mokytojau, kai kurie studentai mano, jog vaikai porai yra kliūtis vidinei savirealizacijai. Jie ginčijasi, pvz., jog šventoje istorijoje niekur nėra paminėta, kad Jėzus Kristus turėjo vaikų.

Samael Aun Weor: Būti motina nėra nuodėmė. Moteris yra palaiminta dėl gimdymo nulėmimo! Vaikai niekada nėra kliūtis vidinei Esybės savirealizacijai!

Niekas nežino privataus didžio hierofanto Jėzaus gyvenimo. Neabejotinai jis buvo tikras žmogus, pilnąja to žodžio prasme; taigi akivaizdu, jog jis pažino tėvystę.

Niekas nežino asmeninio didžio kabiro Jėzaus gyvenimo. Kosminė Drama, kurią jis vaizdavo, nėra jo asmeninis žmogiškas gyvenimas, nes ši drama yra visuotinio pobūdžio. Daugelis Mokytojų taip pat vaizdavo šią dramą praeityje ir daugelis vaizduos ją ateityje.

Kaip konkretų pavyzdį, kaip mažai yra žinoma apie Jėzų, mes turime šią frazę, kuri yra tariama Kalvarijoje:

„Heli Lamah Zabactani...“

Daugelis girdėjo šią frazę ir manė, kad jis kreipėsi į Eliją, bet, tiesą sakant, niekas jos nesuprato. Akivaizdu, jog tokia frazė nebuvo hebrajų, o majų. Bet kuris majų indėnas Gvatemaloje ar Jukatane labai gerai žino, jog šios frazės prasme yra tokia:

„Dabar aš pasineriu į Tai, prieš išauštant jo pasirodymui.“

Neabejotina, jog didžio kabiro ritualinė kalba buvo majų. Didis hierofantas išmoko majų ir nagų kalbų senovės Tibete.


Hemio Vienuolynas


Hemio Vienuolyne (šalia Lė, Kašmyre [Redaktorius: tiesą sakant Ladake], gretimais Tibeto) egzistuoja senovinis tekstas, kuris skrupulingai sako:

„Kai Jėzus paliko namus savo šalyje, pirmiausiai jis nukeliavo į Egiptą ir ten studijavo senąją Osidiana-Majų religiją. Iš Egipto jis keliavo į Indiją ir daugelyje miestų, įskaitant Benaresą ir Lahorą, studijavo Gautamos Budos mokymus. Vėliau jis nuvyko į Himalajų vienuolyną, kur tiesiogiai studijavo majų kalbą ir kosminius mokslus. Ir 12-os metų periodo pabaigoje, jis pasiekė meistriškumą.“

Būdamas Palestinoje, Jėzus (didis kabiras iš Galilėjos) buvo aktyvus esėjų sektos narys, kuri turėjo Gnostikų Vienuolyną ant Negyvosios Jūros krantų. Didis kabiras Jėzus pasiekė Tobulo Mokytojo ir Didžiojo Išrinktojo laipsnius, dirbdamas „liepsnojančioje Vulkano Kalvėje“. Be sahadža maithunos, seksualinės jogos, praktikavimo, savirealizacija yra neįmanoma.


Klausimas: Ar Mokytoja Jelena Petrovna Blavatskaja turėjo vaikų?

Samael Aun Weor: Jelena Petrovna Blavatskaja neturėjo vaikų, nes ji, būdama jau labai sena, ištekėjo už senyvo pulkininko Olkoto. Pirma J. P. Blavatskajos santuoka su grafu Blavatskiu nesiskaito, nes ji (su paminėtu vyru) neturėjo vedybinio gyvenimo.


Klausimas: Kokia jūsų manymu yra kūrinio, parašyto mokytojos Jelenos Petrovnos Blavatskajos, pavadinimu „Isis Unveiled“, vertė?

Samael Aun Weor: Tai geras darbas, tačiau atėjo valanda suplėšyti uždangas ir pateikti Kristaus ezoteriką viešai.


Klausimas: Kai moteris pasiekia menopauzę, kaip tada ji gali transmutuoti?

Samael Aun Weor: Seksualinė Energija egzistuoja ne tik kiaušialąstėse, bet taip pat ir visoje moteriškoje lytinėje sistemoje. 


Klausimas: Kas yra „Suvani“?

Samael Aun Weor: „Suvani“ yra moteris, pasiruošusi Seksualinei Jogai: žmona-dvasininkė.

 

Inverentialinės Taikos!
Samael Aun Weor


•••


Redaktoriaus Priedas

Menstruacijos yra moteriško kūno natūralus procesas, kuris palengvina toksinų ir atliekų pašalinimą iš organizmo. Taigi tamponų naudojimas yra labai žalingas moteriai, nes jie sulaiko toksinus ir atliekas kūne. Moteriški seksualiniai organai, būdami imlūs ir absorbuojantys, savo ruožtu vėl absorbuos tuos toksinus ir nuodus. Gnostiškose Institucijose, moterims reguliariai yra patariama atsisakyti įtaisų naudojimo, kurie sulaiko toksinus kūno viduje.

Taip pat, moterims yra patariama vengti panardinti kūną vandenyje, mėnesinių metu. Siejant su tuo, jog visas eterinis kūnas ir čakros yra pajungtos toksinų ir energijų išleidimui, jų pasinėrimas vandenyje, sukelia energetinį trumpąjį jungimą, kuris pažeidžia čakras ir gyvybinį kūną. Tai reiškia, kad moterims, praktikuojančioms Gnosticizmą, yra rekomenduojama vengti maudytis vonioje ir plaukioti mėnesinių metu. Nusiprausimas vonioje kempine yra priimtinas, bet dauguma praktikuojančiųjų vengia šlapinti ir plaukus. Taigi artėjant ciklui, gerai išsimaudykite vonioje ar duše, kad pasiruoštumėte kelioms dienoms išbūti be to.

 


Paskaita „Questions of Importance to Women“, pagal Samael Aun Weor

 


 „Nustokite save teisinti  ir vertinti. Tapkite  savo pačių priešais, jei  iš tikrųjų norite iš  esmės mirti (viduje).  Tik taip jūs pasieksite  nušvitimą.“ 

  - Samael Aun Weor

__________________

Kontaktai | Pirmas Puslapis | Naujienos