Pirmas Puslapis

 Įžanginė Informacija
 Ego
 Kursai
 Ištraukos Iš Raštų
 Paskaitos
 Alchemija
 Meilės Erdvė
 Kiti Straipsniai
 Knygos
 Mantros
 Audio Paskaitos
 Gnostiškas Menas
 Naujienos
 Nuorodos
 Forumas


Septynios Balsės

 

„Visuotinis Garsas

Bet koks judėjimas egzistuoja išvien su Garsu. Kur tik egzistuoja judėjimas, ten egzistuoja ir garsas. Žmogaus ausis sugeba girdėti tik ribotą garso vibracijų skaičių. Vis dėlto, aukščiau ir žemiau garso vibracijų, kurias žmogaus ausis gali pagauti, egzistuoja daugialypės garso bangos, kurių žmogaus ausis nesugeba išgirsti (pvz.: jūrų Žuvys skleidžia tik joms būdingus garsus). Skruzdės bendrauja tarpusavyje pasinaudodamos garsais, kurie nepatenka į mūsų fizinės percepcijos diapazoną. Veikdamos vandenį garso bangos sukelia kylantį judėjimą ir vandenų suslėgimą. Veikdamos orą garso bangos sukelia koncentrinį judėjimą. Atomai, besisukantys apie savo branduolių centrus, skleidžia tam tikrus garsus, kurie žmonėms yra negirdimi. Ugnis, oras, vanduo ir žemė turi savo konkrečius skambančius tonus.


Raktinis Tonas ir Septynios Balsės

Raktinis tonas ir septynios gamtos balsės: I-E-O-U-A-M-S, skamba visoje kūrinijoje! Kiekviena gėlė, kiekvienas kalnas, kiekviena upė turi savo specifinį toną, savo tono sintezę. Visų garsų, kurie kyla Žemės rutulyje, kombinacija sudaro tono sintezę neaprėpiamoje begalinės erdvės šerdyje. Taigi kiekvienas pasaulis turi savo raktinį toną. Visų beribės erdvės raktinių tonų kombinacija formuoja neapsakomą žvaigždėtų erdvių orkestrą; tai yra sferų muzika, apie kurią kalbėjo Pitagoras.

<...>


Mantros

Kai fonetinės kombinacijos kuriamos pasitelkus išmintį, sukuriamos Mantros. Taigi mantra yra išmintinga raidžių kombinacija, kur raidžių garsai nulemia dvasinius, aiškiaregiškus ir taip pat fizinius padarinius.

Prieš tai, kai visos Babelio bokšto kalbos buvo išbarstytos Žemėje, egzistavo tik viena kalba, auksinė kalba, visuotinė idioma. Ta kalba turi savo tobulą kosminę gramatiką. Tos auksinės kalbos raidės įrašytos visoje gamtoje. Kas studijavo šiauriečių runas ir hebrajų, kinų, tibetiečių simbolius, tas intuityviai sugebės suvokti tokią „kosminę kalbą“ su jos paslaptingomis raidėmis.

<...>


Magiškos Mantros

Egzistuoja mantros kiekvienai Čakrai; su tokiomis mantromis galima pabudinti okultines galias. Taigi egzistuoja didelis kiekis mantrų Astralinio Kūno projekcijai atlikti ar valdyti ugnį, orą, vandenį ir žemę. Taip pat egzistuoja mantros, kurios mus gali apginti nuo tamsos būtybių, gyvenančių Prarajoje


- Samael Aun Weor, iš knygos „Logos, Mantra, Theurgy“

 

Pratimas

Prisiminkime, jog pradžioje buvo Žodis ir Žodis buvo iš Dievo, Žodis buvo Dievas.

Senovės laikais, septynios gamtos balsės skambėjo visame žmogaus organizme nuo galvos iki kojų ir dabar yra būtina atstatyti septynias balses mūsų nuostabioje organizmo arfoje, kad atgaivintume prarastas galias.

Balsė „I“ priverčia vibruoti kankorėžinę ir hipofizinę liaukas, šios dvi mažos liaukos yra sujungtos plonu, ypatingai subtiliu kanalu ar kapiliaru (kuris išnyksta lavonuose).

Kankorėžinė liauka yra aukštesniojoje didžiųjų smegenų dalyje, o hipofizinė liauka yra kaverniniame rezginyje, tarp antakių. Kiekviena iš šių mažų liaukų turi savo gyvybinę aurą ir kai šios dvi auros susijungia, išsivysto erdvinis jutimas ir mes pradedame matyti virš visko.

Balsė „E“ priverčia vibruoti skydliaukę, kuri išskiria biologinį jodą. Ši liauka yra gerklėje ir joje slypi magiško girdėjimo čakra.

Balsė „O“ priverčia vibruoti širdies čakrą (intuicijos centras ir visokios galios keliauti astralinėje, džinų ir t. t. būsenose).

Balsė „U“ priverčia vibruoti saulės rezginį, kuris yra bambos srityje. Saulės rezginys yra telepatinis centras ir emocinės didžiosios smegenys.

Balsė „A“ priverčia vibruoti plaučių čakras, kurios leidžia mums prisiminti praeitus gyvenimus. [Redaktorius: plaučių čakra yra susijusi su užkrūčio liauka, esančia tarp plaučių].

Balsė „M“ , pasaulietiškai laikoma priebalse, yra vokolizuojama sučiauptomis lūpomis, neatveriant burnos, ir tada pro nosį išeinantis garsas tampa M. Balsė „M“ priverčia vibruoti Ens Seminis, gyvybės vandenis, slaptos filosofijos Merkurijų.

Balsė „S“ yra malonus ir švelnus šnypštimas, kuris priverčia vibruoti ugnį esančią mumyse.    

Sėdėdami patogiame fotelyje mes turime artikuliuoti I, E, O, U, A, M, S, skleisdami kiekvienos iš septynių balsių garsą nuo galvos iki kojų. 

Svarbu yra įkvėpti, o tada iškvėpti orą kartu tariant prailgintą balsės garsą tol, kol baigsis iškvėpimas.

Šis pratimas turi būti daromas kiekvieną dieną, jog būtų galima išugdyti vidines magiškas galias.

 


Ištrauka iš knygos „Esoteric Treatise of Hermetic Astrology“, pagal Samael Aun Weor

 


 „Nieko nėra saldesnio  už meilę, nieko  aukštesnio, nieko  stipresnio, nieko  didesnio, nieko  žaismingesnio, nieko  pilnesnio, nieko  geresnio danguje ar  ant žemės; meilė  nusileidžia iš Dievo ir  galiausiai negali įsikurti  tame, kas yra  menkesnis už Dievą.“

   - Tomas Kempietis

__________________

Kontaktai | Pirmas Puslapis | Naujienos