Pirmas Puslapis

 Įžanginė Informacija
 Ego
 Kursai
 Ištraukos Iš Raštų
 Paskaitos
 Alchemija
 Meilės Erdvė
 Kiti Straipsniai
 Knygos
 Mantros
 Audio Paskaitos
 Gnostiškas Menas
 Naujienos
 Nuorodos
 Forumas


Septynios Rožės

 

Ultraltes chymisches Werk, pagal Abraham Eleazer, 1760 m.


“Šventa Ugnis aktyvuoja septynis magnetinius centrus. Kundalini koordinuoja visų septynių Čakrų veiklą nuostabiu būdu. Mes galėtume iliustruoti tai lazda su aromatingomis ir gražiomis septyniomis rožėmis. Lazda simbolizuotų stuburą, o septynios rožės – septynias čakras ar magnetinius centrus. Subtilūs šių septynių, karštos ugnies rožių koteliai yra plonos gijos, kurios sujungia jas su stuburu.”

– iš knygos “The Perfect Matrimony” 

Darbo užbaigimas yra įmanomas tik sujungiant 2 septynetus: dvi eiles, turinčias po septynis medžius. Kiekviena eilė simbolizuoja vyro ir moters septynis kūnus. Du septynetai (vyras ir moteris) susijungia sudarydami keturiolika, šventą Santūrumo Arkaną, dviejų eliksyrų susimaišymą. 

Dirbdami žemėje (fermeriai apačioje, centre) mes įgyjame paslėptąjį akmenį.

Instruktorius (apačioje, dešinėje) nurodo, jog norėdamas sekti jo pavyzdžiu ir pereiti tėkmę, taip pasiekiant kitą krantą, studentas visada turi būti pusiausvyroje; mums reikia savo psichiką išlaikyti Pusiausvyroje, kad gautume šventą ugnį ir nušviestume savo septynias ugnies rožes (Bažnyčias ar čakras).

Trys srovės taip pat parodo tris nervines sistemas ir kaip jų energija yra įgyjama iš to paties šaltinio, kaip ir energija, kuri nušviečia Gyvybės Medį ir čakras: tas šaltinis yra seksualiniai organai.

 


 „Mūsų astralinis kūnas  yra transformuojamas  meditacijos pagalba,  astralinės patirtys  tampa aiškesnės miego  metu, tokiu būdu  žmogus atstato savo  sugebėjimus ir  išmoksta valingai  persikelti į astralinį  kūną.“

 - Samael Aun Weor, iš  knygos „Manual of  Practical Magic“

__________________

Kontaktai | Pirmas Puslapis | Naujienos