Pirmas Puslapis

 Įžanginė Informacija
 Ego
 Kursai
 Ištraukos Iš Raštų
 Paskaitos
 Alchemija
 Meilės Erdvė
 Kiti Straipsniai
 Knygos
 Mantros
 Audio Paskaitos
 Gnostiškas Menas
 Naujienos
 Nuorodos
 Forumas


Kūrybinė Energija


„Žmonės dažnai stebisi kodėl visų laikų okultistams nurodoma visko atsisakyti. Šis dalykas yra nesuprastas; tai, ko jie atsižada, yra jų asmeninė valia.

Daugeliui okultistų nurodoma išsaugoti savo kūrybinę energiją – suvaldyti žemesniąją lytinių santykių prigimtį. Atomai visada atsiduria juos atitinkančiame lygmenyje. Nuo mūsų Sėklos skysčio paviršiaus kylantys garai (transmutuojant seksualinę energiją) suteikia mums šią sąlygojančią gamtos energiją. Asmeninės galios poreikis neprišauks šių aukštesniųjų jėgų veikimo. Tačiau mes galime iškviesti jėgą, kuri mus pririša prie žemesnės gyvuliškos prigimties, kaip tik tai ir suteikia juodajam magui jo galią.

Kai Jaunatvės Aušros pasireiškimas tampa ryškesnis, mes turėtume siekti tapti jos įrankiu ir tada gamta mumyse įskiepys savo idealus ir mokymus, ko pasekoje mums daugiau neberūpės pasaulio personali nuomonė. Senas iliuzijos palikimas turi išskaptuoti kelią šiai kosminės hierarchinės energijos jėgai, taip žmonijai viešpataus šis mūsų iššauktas globėjas, o ne šio pasaulio patirtis ar intelektas. Žmogus yra tik mažas Realybės fragmentas, jis turi dėti pastangas, kad atstatytų savo prarastą paveldą siekdamas atgauti šią sąmonę, jeigu jis atsiliepė į tą sąlygojančią Realybės-Dievo energiją.“

 

- Ištrauka iš knygos „The Dayspring of Youth“, pagal M

 


  „Iniciacija yra jūsų   pačių gyvenimas. Jei   norite iniciacijos,   žymėkite ją ant   lazdos.“

 - Samael Aun Weor, iš  knygos „The Perfect  Matrimony“

__________________

Kontaktai | Pirmas Puslapis | Naujienos