Pirmas Puslapis

 Įžanginė Informacija
 Ego
 Kursai
 Ištraukos Iš Raštų
 Paskaitos
 Alchemija
 Meilės Erdvė
 Kiti Straipsniai
 Knygos
 Mantros
 Audio Paskaitos
 Gnostiškas Menas
 Naujienos
 Nuorodos
 Forumas


Dieviškasis Magnetizmas


„Vietoje lytinio akto su orgazmu, reikėtų atitinkamai puoselėti švelnias glamones, meilingas frazes ir švelnius prisilietimus, protą nuolat išlaikant atskirtą nuo gyvuliško seksualumo, išlaikant tyriausią dvasingumą lyg aktas būtų tikros religinės apeigos.

Nepaisant to, vyras gali ir turėtų įvesti varpą, išlikdamas susijungęs su moterimi, kad abiem sukeltų pilną džiaugsmo dievišką pojūtį, kuris gali tęstis ne vieną valandą ir atsitraukti artėjant orgazmui, jog būtų išvengta Sėklos išsiliejimo. Tokiu būdu jie kiekvieną kartą norės glamonėti vienas kitą.

Tai gali būti pakartota daugelį kartų ir niekada tai netaps nuobodu. Priešingai, tai yra magiškas raktas kasdieniniam atjaunėjimui, sveiko kūno išlaikymui ir gyvenimo prailginimui, kadangi šis pastovus įmagnetinimas yra sveikatos šaltinis.

Mes žinome, jog įprastame magnetizme, įmagnetintojas perduoda sroves subjektui ir jei pirmasis savyje yra išvystęs tas jėgas, tai jis gali išgydyti/harmonizuoti ir kitą. Paprastai magnetinių srovių perdavimas yra atliekamas per rankas ar akis, tačiau būtina pasakyti, jog nėra geresnio ir galingesnio laidininko, kuris yra tūkstantį kartų galingesnis, tūkstantį kartų viršesnis už kitus, nei vyriška varpa ir vulva, kuri yra imlūs organai.

Jei daug asmenų tai praktikuoja, jie skleidžia jėgą ir pasisekimą savo aplinkoje visiems tiems, su kuriais jie bendrauja. Tačiau kilnaus, dieviško įmagnetinimo akte, apie kurį mes kalbame, abu, ir vyras, ir moteris abipusiškai įmagnetina vienas kitą, vienas kitam būdami lyg muzikos instrumentu, kurį užgavus, pasigirsta stebuklingi paslaptingų ir melodingų harmonijų garsai. To instrumento stygos yra išsisklaidę po visą kūną, o vibruoti jas priverčia lūpos ir pirštai, tačiau su sąlyga, jog sueities metu bus laikomasi didžiausio tyrumo. Štai kaip mes tampame burtininkais tą svarbiausią akimirką.“


- Ištrauka iš kurso „Curso zodiacal“, pagal Arnoldą Krumą-Helerį

 

 


   „Tad saugok liežuvį    nuo pikta ir lūpas    nuo apgaulės. Venk    pikta ir daryk gera,    siek taikos iš visos    širdies. Viešpaties    akys žvelgia į    teisiuosius, jo ausys    girdi jų šauksmą.“

 - Psalmynas 34:14-16

__________________

Kontaktai | Pirmas Puslapis | Naujienos