Pirmas Puslapis

 Įžanginė Informacija
 Ego
 Kursai
 Ištraukos Iš Raštų
 Paskaitos
 Alchemija
 Meilės Erdvė
 Kiti Straipsniai
 Knygos
 Mantros
 Audio Paskaitos
 Gnostiškas Menas
 Naujienos
 Nuorodos
 Forumas


Gimti Iš Naujo

 

Vienas iš trijų Sąmonės Revoliucijos faktorių - Gimti iš naujo arba Alcheminis gimimas per Seksualinę Magiją, Alchemiją.

Gimimas, apie kurį mes kalbame, yra tas pats, kaip ir gimimas, minimas Bibliškajame fragmente, kur Nikodemas paklausė Jėzaus kaip įeiti į Dangaus Karalystę; ir kur didis Mokytojas pasakė jam, kad būtina gimti iš naujo. Nikodemas pasimetė ir paklausė Jėzaus, kaip senas žmonus galetų vėl gimti iš savo motinos įsčių? Ir Jėzus jam atsakė, kad jis turi gimti iš vandens ir dvasios.

"Iš tiesų, iš tiesų sakau tau: jei kas neatgims iš naujo, negalės regėti Dievo karalystės." - Evangelija pagal Joną 3:3

"Iš tiesų, iš tiesų sakau tau: kas negims iš vandens ir Dvasios, neįeis į Dievo karalystę."

"Kas gimė iš kūno, yra kūnas, o kas gimė iš Dvasios, yra dvasia." - Evangelija pagal Joną 3:5-6

"Niekas nėra pakilęs į dangų, kaip tik Žmogaus Sūnus, kuris nužengė iš dangaus." - Evangelija pagal Joną 3:13

Akivaizdu, kad tas fragmentass, kaip ir kiti frangmentai randami Biblijoje, yra užkoduoti, turintys ne vieną paslėptą prasmę. Čia omenyje turimas gimimas vadimas Aukštesniųjų Egzistencinių Esybės Kūnų sukūrimu. Jie taip pat yra vadinami Sauliškaisiais Kūnais ar Merkaba; jie pasitarnauja kaip indai išreikšti tikrąją Esybę, kiekvieno asmeninį Mokytoją, skirtingose gamtos dimensijose. Angelai, Arkangelai, šventi Mokytojai, t. t. turi Saulės kūnus. Šių kūnų kūrimas suteikia didžių sugebėjimų, galios ir išminties alchemikui.Gimimas iš naujo


"Filosofinis Akmuo vertina seksualinę Sėklą ir suteikia galią jai „sudygti“, tarsi mistiškos mielės, kurios sudaro visą blizgančios masės fermentą ir išsipučia, priversdamos pasirodyti Kūrinijos Karalių savo tikrąja forma.

Aš kreipiuosi į Autentišką Žmogų, ne į „Intelektualų Gyvūną“, klaidingai vadinamą žmogumi.

Thelema išugdo Transmutacijos galią, kuri pakeičia netaurius metalus į gryną auksą, t. y. blogį į gėrį visose gyvenimo aplinkybėse.

Dėl šios priežasties, reikalingas minimalus filosofinio akmens ar Projekcijos miltelių kiekis, kad įvyktų transmutacija.

Kiekvienas netaurus metalas, ištirpintas Seksualinės Alchemijos tiglyje, visada pakeičiamas grynu naujos Vertybės Auksu (Solve et coagule)."

- Samael Aun Weor


Tačiau tam, kad įvyktų Alcheminis Gimimas, turi būti praktikuojami „aukštesni“ lytiniai santykiai, Seksualinė Magija, Sahadža Maithuna arba Alchemija, kur turi būti laikomasi tam tikrų instrukcijų. Iš esmės žmonija yra puolusi ir degradavusi, nes piktnaudžiavo lytiniais santykiais; tai yra simbolizuojama Adomo ir Ievos išvarymu iš Edeno sodo.

Degradavęs žmonijos seksualinis elgesys yra labai panašus į žvėrių, tokiu kaip šimpanzių ir orangutangų, o kartais net į dar žvėriškesnius santykius. Nelaimei, toks degradavimas yra taip giliai į mus įsiskverbęs, kad mes kiekvieną dieną matome dalykus keliančius pasibjaurėjimą. Seksualinis elgesys darosi vis absurdiškesnis, keistesnis ir tamsesnis. 


Gnosis Instruktorius


  "Angelas   Metratonas/Enokas   paliko mums Taro   kortas, kuriose   sutalpinta visa   Dieviškoji Išmintis...   Matematika   formuoja visatą.   Skaičiai tampa   gyvomis būtybėmis."

   - Samael Aun Weor

__________________

Kontaktai | Pirmas Puslapis | Naujienos