Pirmas Puslapis

 Įžanginė Informacija
 Ego
 Kursai
 Ištraukos Iš Raštų
 Paskaitos
 Alchemija
 Meilės Erdvė
 Kiti Straipsniai
 Knygos
 Mantros
 Audio Paskaitos
 Gnostiškas Menas
 Naujienos
 Nuorodos
 Forumas


Kaip pradėti Seksualinę Magiją? Kaip ją praktikuoti?


Seksualinė magija yra nesudėtinga natūrali praktika, nors tuo pačiu metu ir subtili. Pradedantiesiems rekomenduojama tik trumpi susijungimo periodai, nes kūnas turi prisitaikyti prie seksualinės transmutacijos ir praktikuojantysis turi išvystyti valią susilaikyti nuo orgazmo. Palaipsniui laiko intervalai gali būti pailginti, taip pat visada reikia atkreipti dėmesį į savo kūnus, kad suvoktume, kas yra tinkama.

Ugdykite meilę su savo sutuoktiniu (-ei). Nesusitapatinkite su Lytinių Santykių pojūčiais, bet jų neatmeskite taip pat. Pasistenkite išlaikyti Protą ramybės būsenoje, nepasiduokite fantazijai ar gašliai Vaizduotei. Galiausiai, visi Troškimo pasireiškimai turi būti atmesti, suvokti ir pašalinti; šio metodo išmokstama bėgant laikui. 

Kuo daugiau Žmogus sugeba pakelti savo Sąmonės būseną seksualinio akto metu, tuo bus efektyvesnė Seksualinės Energijos transmutacija. Tai liečia ir Suvokimą, kaip reikia Medituoti. Pradedančiajam nebūtina žinoti, kaip reikia tinkamai medituoti, nors galiausiai to yra išmokstama praktikų metu. Pradedantysis turėtų atlikti viską paprastai, stiprinti meilę su partneriu, stengtis nieko negalvoti ir atverti širdį. Po kurio laiko pora atsiskiria. Jei vyras praranda savo erekciją, tai yra jo kūno signalas, jog laikas sustoti.

Praktikuojantys seksualinę magiją niekada neturi pasiekti orgazmo ar išsiliejimo. Kai seksualiniai organai tampa ypatingai jautrūs, tada tampa akivaizdu, kad artėja orgazmas. Reikėtų sustoti dar gerokai prieš tai. Gyvybiškai svarbu, jog neįvyktų joks išsiliejimas. Vienoje užmaršties akimirkoje, jei kažkas pamiršta save, gali būti prarasta daugelis darbo metų.

Egzistuoja daugybė Mantrų (šventų garsų) ir vizualizacijų, mokomų šioje tradicijoje, kurias galima panaudoti ir taip padėti energijų transmutacijai; labai paprasta, tačiau efektyvi yra ši:

IAO: Iiiiiiiiiiiiii Aaaaaaaaaaaaaaa Oooooooooooooooooooo. (parsisiųsti)

„Nuostabi mantra IAO (tariama iiiiii aaaa oooo) susintetina Arkano A. Z. F. mokslą. Ši mantra turėtų būti tariama seksualinės magijos numylėtos ekstazės metu.

I (Ignis, Ugnis),

A (Aqua, Vanduo),

O (Origo, Pirminė Dvasia).”

- Samael Aun Weor, iš knygos „The Yellow Book“

Kita, paprastesnė mantra yra raidė S. Susijungę su savo parneriu paprasčiausiai tarkite Sssssssssssssssssssssss.

  „Sumani žmona - savo  vyro vainikas, o  apsileidusi žmona, kaip  kaulų puvimas.“

      - Patarlės 12:4

__________________

Kontaktai | Pirmas Puslapis | Naujienos