Pirmas Puslapis

 Įžanginė Informacija
 Ego
 Kursai
 Ištraukos Iš Raštų
 Paskaitos
 Alchemija
 Meilės Erdvė
 Kiti Straipsniai
 Knygos
 Mantros
 Audio Paskaitos
 Gnostiškas Menas
 Naujienos
 Nuorodos
 Forumas


Kas turėtų praktikuoti Seksualinę Magiją?


Seksualinė magija ar baltasis tantrizmas yra ypatingai šventas ir neliečiamas, todėl to nederėtų priimti nerimtai. Tie, kas nori pradėti šią praktiką, turėtų jausti, jog jie yra pasiruošę sudaryti paktą su Dievu. Tai yra permanentinis pasiryžimas niekada daugiau Nesanguliauti, niekada nepasiekti orgazmo, niekada neišlieti nė lašo Sėklos. Šis pasiryžimas yra ne tik mėnesiui ar metams, bet visam laikui.

Seksualinė magija gali vykti tik poroje, kurių santykiai yra rimti, pilni meilės ir atsidavimo. Gali būti, jog jūs esate santuokoje pagal vietinius įstatymus, bet taip yra ne visada. Realybėje, tikras šventos santuokos sakramentas yra pats seksualinis aktas, kadangi taip žmonės tampa sutuoktiniais. Per seksualinius ryšius yra sukuriami ir palaikomi karminiai santykiai, todėl yra teigiama:

„Todėl vyras paliks tėvą ir motiną, glausis prie žmonos, ir jie taps vienu kūnu.“ - Pradžios knyga 2:24

Turint tai omenyje, kiekvienas galintis ir norintis gali pradėti praktikuoti seksualinę magiją. Norėdami praktikuoti seksualinę magiją, vieniši žmonės pirmiausiai turi nutraukti bet kokį netinkamą seksualinį elgesį (sanguliavimą, masturbaciją, t. t.) ir pradėti gryninti savo širdis ir Protus pasitelkdami psichologinio sunaikinimo ir seksualinės transmutacijos metodus. Šie siekiantieji turi kantriai laukti, kol jų karma suteiks jiems partnerį. Studentas turi laukti, kol jis ar ji ką nors sutiks ir galės mylėti. Seksualinė magija yra bevertė, jei vyras ir moteris nemyli vienas kito.  

Taip pat svarbu, kad fizinis kūnas būtų pasiekęs tinkamą išsivystymo stadiją.

„Mums beaugant, tarp keturiolikos ir dvidešimt vienerių metų, mes esame įtakojami Veneros. Yra teigiama, jog šiame amžiuje įsimylima. Vyrai ir moterys pradeda jausti seksualinį nerimą, nes aktyvuojasi seksualinės liaukos. Vystosi trečias sėklidžių sluoksnis ir pradedama gaminti sperma, bet pastaroji nėra pakankamai brandi, kadangi vyras, esantis minėto amžiaus intervale, dar neužbaigė savo vystymosi proceso. Sėkla dar neužbaigė savo vystymosi proceso.

Todėl yra labai rimta, jog sėkla, kuri dar neužbaigė natūralaus savo vystymosi proceso, įsijungia į seksualinio santykiavimo praktiką. Neabejotinai, seksualiniai santykiai nėra rekomenduojami sėkloms, kurios dar neužbaigė savo vystymosi.

Vyrui, kuris pergyvena savo antrąją vaikystę ar paauglystę, nedera santykiauti. Akivaizdu, kad santykiavimas sėkloms, kurios dar neužbaigė savo vystymosi, ar kitais žodžiais sakant, paaugliams, neabejotinai, nepaneigiamai ir rimtai sukelia jų fizinės ir mentalinės sveikatos pažeidimus.

Jei šie pažeidimai nejaučiami jaunystėje, tai jie būna jaučiami senatvėje. Štai taip mūsų dienomis yra normalu, jog vyras praranda savo gyvybingumą tarp keturiasdešimties ir penkiasdešimties metų. Kodėl? Taip atsitinka dėl piktnaudžiavimo paauglystėje ir antroje vaikystėje.

Mes jau teigėme, jog pirmoji vaikystė yra tarp gimimo ir septynių metų amžiaus, o antroji vaikystė – tarp septynių ir keturiolikos metų amžiaus.

Nelaimei, nors ir liūdna tai pripažinti, mūsų dienomis daugelis dvylikos ir trylikos metų vaikų jau santykiauja.

Lytiškai santykiauti paaugliams yra absurdas, nes jie yra tiesiog daigai, kurie dar neužbaigė savo vystymosi.

Pats vystymasis baigiasi pasiekus dvidešimt vienerių metų amžių. Tada iš tikrųjų prasideda pilnametystė, taip vadinamas „atsakingas amžius.“

- Samael Aun Weor, iš paskaitos „The Seven Planets of Alchemy“


„Taigi jei kas nors yra tarp keturiolikos ir dvidešimt vienerių metų amžiaus, tai nereiškia, kad jis yra pasiruošęs seksualiniam aktyvumui. Bet yra daug žmonių, kurie tampa seksualiai aktyvūs jaunesni nei keturiolikos metų. Štai todėl mūsų Pagrindinė Rasė yra tokia, kokia yra; vis dėlto, kadangi moterys vystosi sparčiau, jos tampa subrendusiomis aštuoniolikos, kartais septyniolikos metų. Tada mes galime tuoktis ir pradėti naudotis alchemijos nauda“.  

- Gnosis Instruktorius, iš paskaitos „The Metallic Planets of Alchemy“

  „Atmink Kūrėją savo  jaunystės dienomis,  dar skausmo dienoms  neatėjus ir dar  neatėjus metams,  apie kuriuos sakysi:  „Man jie nemalonūs!“,  dar neužtemus saulės,  mėnulio ir žvaigždžių  šviesai ir lietų  nešantiems debesims  nesugrįžus.“

    - Mokytojo knyga     12:1-2

__________________

Kontaktai | Pirmas Puslapis | Naujienos