Pirmas Puslapis

 Įžanginė Informacija
 Ego
 Kursai
 Ištraukos Iš Raštų
 Paskaitos
 Alchemija
 Meilės Erdvė
 Kiti Straipsniai
 Knygos
 Mantros
 Audio Paskaitos
 Gnostiškas Menas
 Naujienos
 Nuorodos
 Forumas


Ką būtų galima pasakyti dėl moters menstruacijų ciklo ir transmutacijos?


Moteris turi susilaikyti nuo visų transmutacijos formų mėnesinių metu. Į tai įeina ne tik seksualinė magija, bet ir Pranajama ar bet kokia vokalizacijos forma. Šiuo laikotarpiu moters kūnas išsivalo, ir jei moteris atlieka transmutacijos pratimus, šios atliekos gali būti transformuotos atgal į jos kūną, kas gali privesti prie nekokių rezultatų.

Moteris neturėtų maudytis ar praustis po dušu intensyviausiomis menstruacinio ciklo dienomis; ji turėtų vengti šlapinti pėdas ir galvą, kadangi galvos ir pėdų Čakros absorbuoja drėgmę į kūną ir taip pažeidžia gimdą. Vietoj to, nusiprauskite drėgna kempine vonioje.

Meditacija, savęs stebėjimas, retrospekcinė analizė, t. t. yra nuostabios ir rekomenduojamos praktikos šio laikotarpio metu.

Taip pat egzistuoja išlikusi nuomonė, jog menstruacijos yra Sanguliavimo forma. Tai yra visiška netiesa, mėnesinės yra natūrali ir būtina moteriškos lyties organizmo funkcija.

 

 


 „Jei nori tarnauti  Viešpačiui, būk  pasiruošęs bandymui.  Būk nuoširdus ir  tvirtas, nesikarščiuok  nelaimės ištiktas.“

 - Siracido knyga 2:1-2

__________________

Kontaktai | Pirmas Puslapis | Naujienos