Pirmas Puslapis

 Įžanginė Informacija
 Ego
 Kursai
 Ištraukos Iš Raštų
 Paskaitos
 Alchemija
 Meilės Erdvė
 Kiti Straipsniai
 Knygos
 Mantros
 Audio Paskaitos
 Gnostiškas Menas
 Naujienos
 Nuorodos
 Forumas


Ar galima susilaukti vaikų praktikuojant Seksualinę Magiją?


Taip, įmanoma susilaukti vaikų praktikuojant seksualinę magiją, tačiau to nereikėtų labai tikėtis. Vienas spermatozoidas gali laisvai ištrūkti, be jokios būtinybės išlieti milijonus.

Taip įvyksta, kai praktikuojančiųjų karma tai leidžia, taigi rezultatas yra vaikas, nors tai nereiškia, jog vaikas bus ypatingas ar daugiau linkęs į dvasingumą, nei bet kuris kitas vaikas. Egzistuoja praktika nusakyta Samael Aun Weor knygoje „The Yellow Book”, ko rezultatas gali būti Savirealizaciją pasiekusio Mokytojo gimimas, tačiau tai vyksta aukščiausiame disciplinos lygmenyje ir tėvai turi turėti atitinkamą karmą ir Dharmą.

Troškimas susilaukti vaiko nėra priimtinas pasiteisinimas nustoti praktikuoti seksualinę magiją. Mes girdėjome apie atvejį, kai žmona poroje, kur abu praktikavo seksualinę magiją daugelį metų, beviltiškai norėjo vaiko. Taigi galiausiai vyras vieną kartą išliejo Sėklą. Dėl to gimė vaikas, tačiau vyras prarado apie dešimt metų darbo. Jo Proto būsena, jo sugebėjimas Medituoti, t. t. buvo prarasti; jis vėl tapo toks, lyg niekada nebūtų dirbęs su savimi. Todėl tie, kurie nori žengti šiuo keliu, tegul rimtai apsvarsto, ko jie nori gyvenime. Kiekvienas gali daryti tai, ką nori, mes tik norime pasakyti, kad Esybės savirealizacijos keliu negalima eiti, jei Žmogus išlieja Seksualinę Energiją.

Taip pat atkreipkite dėmesį, kad nėščia moteris turi palaukti vaiko gimimo, prieš atnaujinant savo seksualinės transmutacijos darbą.

 


 „Kas pagarbiai bijo  Viešpaties, tam viskas  baigsis gerai; mirties  dieną jis bus laimingas.  Pagarbi Viešpaties  baimė yra Viešpaties  dovana; jis meilei  padaro tvirtus takus.“

  - Siracido knyga 1:13

__________________

Kontaktai | Pirmas Puslapis | Naujienos